Event Organiser - en to he translation catalogue (393 entries)

en:  <span class="meta-nav">&larr;</span> Newer events
he: <span class="meta-nav">&rarr;</span> האירועים הבאים

en: %d categories were created
he: %d קטגוריות נוצרו

en: %d events were successfully imported
he: %d אירועים יובאו בהצלחה

en: %d venues were created
he: %d מיקומים נוצרו

en: %s has only been tested up to %s %s
he: %s נבדק רק עד %s %s

en: %s requires %s version %s or higher
he: %s נדרשת %s גרסה %s או יותר

en: 'No events' message
he: 'אין אירועים'

en: 1 category was created
he: קטגוריה אחת נוצרה

en: 1 event was successfully imported
he: אירוע אחד יובא בהצלחה

en: 1 venue was created
he: מיקום אחד נוצר

en: 24 hour time
he: שעון 24

en: <h4>City & State Fields Added</h4>City and state / province fields for venues have now been added. </br> If you'd like, Event Organiser can <a href='%s'>attempt to auto-fill them</a>. You can always manually change the details aftewards.
he: <h4>נוספו שדות עיר ומדינה</h4> שדות עיר ומדינה / פרובינציה נוספו כעת.</br> אם תרצה Event Organiser יכול <a href='%s'>לנסות למלא אותם אוטומטית</a>.

en: <h4>The Default Templates Have Changed</h4>Don't panic! If you've set up your own templates in your theme you won't notice any change. </br> If you haven't and want the old templates back, <a href='http://wp-event-organiser.com/blog/new-default-templates-in-1-7'>see this post<a/>.
he: <h4>תבניות ברירת המחדל השתנו</h4>לא להיבהל! אם הגדרת תבניות משלך בערכת הנושא שלך לא תבחין בהבדל. </br>אם לא עשית זאת ורוצה את התבניות הישנות בחזרה, <a href='http://wp-event-organiser.com/blog/new-default-templates-in-1-7'>ראה פוסט זה<a/>.

en: A list or dropdown of event categories
he: רשימה או תיבת גלילה של קטגוריות אירוע

en: A list or dropdown of event venues
he: רשימה או תיבת גלילה של מיקומי אירוע

en: ASC
he: סדר עולה

en: Add Event
he: הוסף אירוע

en: Add New Category
he: הוסף אירוע חדש

en: Add New Event
he: הוסף אירוע חדש

en: Add New Tag
he: הוסף אירוע חדש

en: Add New Venue
he: הוסף מיקום חדש

en: Add To Google Calendar
he: הוסף ללוח השנה של גוגל

en: Add an 'events' link to the navigation menu:
he: הוסף קישור "אירועים" לתפריט הניווט:

en: Add information on your venue pages with venue custom fields, or give your venues more attentioned with their own 'featured image'
he: הוסף מידע בדפי המיקומים שלך ע"י הוספת שדות מותאמים

en: Add or remove tags
he: הוסף או מחק מיקום

en: Add or remove venues
he: הוסף או מחק מיקום

en: Add-on Licence keys
he: מפתחות רישוי תוספים

en: Additional shortcodes & improved UI
he: קיצורי-קוד נוספים וממשק משתמש משופר

en: Address
he: כתובת

en: All Categories
he: קטגוריות

en: All Day
he: כל היום

en: All Tags
he: כל היום

en: All Venues
he: כל המיקומים

en: All dates and times must be entered in the specified format. This format can changed in the settings page.
he: כל התאריכים והשעות חייבים להיות בפורמט קבוע.

en: All day
he: כל היום

en: All events
he: כל האירועים

en: Apologies, but no events were found for the requested category.
he: מצטערים, אבל לא נמצאו אירועים עבור הקטגוריה המבוקשת.

en: Apologies, but no events were found for the requested tag.
he: מצטערים, אבל לא נמצאו אירועים עבור התגית המבוקשת.

en: Apologies, but no events were found for the requested venue.
he: מצטערים, אבל לא נמצאו אירועים במקום המבוקש.

en: Apologies, but no results were found for the requested archive.
he: מצטערים, אבל לא נמצאו תוצאות עבור הארכיון המבוקש.

en: Are current events past?
he: האם אירועים נוכחיים חלפו?

en: Assign the category a colour.
he: הקצה צבע לקטגוריה

en: Author
he: מחבר

en: Below any <strong>known</strong> plug-in and theme conflicts are highlighted in red.
he: להלן כמה התנגשויות תוספים וערכות נושא <strong>ידועות</strong> מסומנות באדום.

en: Break this series
he: הפרד מסדרה

en: But that's not all &hellip;
he: אבל זה לא הכל...

en: By clicking the relevant tab, you can view events in Month, Week or Day mode. You can also filter the events by events by category and venue. The 'go to date' button allows you to quickly jump to a specific date.
he: ע"י לחיצה על הטאב הרלוונטי, תוכל לראות את האירועים בתצוגה חודשית, שבועית או יומית. אתה יכול גם לסנן את האירועים לפי אירועים, קטגוריות ומיקום. הכפתור "עבור אל" מאפשר לך לעבור ישירות לתאריך ספציפי.

en: Calendar View
he: תצוגת לוח שנה

en: Calendar options
he: אפשרויות לוח שנה

en: Cancel
he: בטל

en: Categories
he: קטגוריות

en: Check this option to prevent any stylesheets from Event Organiser being loaded on the front-end
he: סמן תיבה זו על מנת למנוע  הצגת שדה המדינה בטופס זה.

en: Check to edit this event and its reoccurrences
he: ערוך אירוע זה וכל האירועים החוזרים

en: Choose a custom permalink structure for events, venues, event categories and event tags.
he: לבחור מבנה קישור קבוע מותאם אישית עבור אירועים, אולמות, אירוע קטגוריות ותגים אירוע.

en: Choose the reoccurrence end date. No further occurrences are added after this date, but an occurrence that starts before may finish after this date.
he: בחר תאריך סיום למופע החוזר. לא יתווספו אירועים חוזרים לאחר תאריך זה, אבל מופע שהתחיל לפני יכול להסתיים אחרי תאריך זה.

en: City
he: עיר

en: Color
he: צבע

en: Country
he: עיר

en: Create an event
he: צור אירוע

en: Creates a custom post type 'events' with features such as reoccurring events, venues, Google Maps, calendar views and events and venue pages
he: צור סוג פוסט 'אירועים' עם תכונות כמו מופעים חוזרים, מיקומים, מפות גוגל, תצוגות יומן ועמודי אירוע ומיקום.

en: Creating events
he: יצירת אירועים

en: Creating events:
he: יצירת אירועים:

en: Current date/time
he: תאריך/שעה נוכחי

en: Custom field deleted.
he: לא נמצא קובץ.

en: DESC
he: סדר יורד

en: Date Format:
he: תבנית תאריך

en: Day
he: יום

en: Day archive
he: ארכיון יומי

en: Debugging Event Organiser
he: ניפוי ארגון אירועים

en: Delete
he: מחק אירועים

en: Delete Events
he: מחק אירועים

en: Delete Other's Events
he: מחיקת אירוע של מישהו אחר

en: Delete expired events:
he: מחק אירועים שהסתיימו

en: Delete this occurrence
he: מחק את המאורע הנוכחי

en: Delete will permanently remove the venue
he: מחיקה תסיר את המקום לצמיתות

en: Disable CSS:
he: נטרל CSS:

en: Dismiss
he: שחרר

en: Dismiss this notice
he: שחרר הודעה זו

en: Display past events on calendars, event lists and archives (this can be over-ridden by shortcode attributes and widget options).
he: הצג אירועים שעברו בלוח השנה, ברשימות אירועים ובארכיון (אפשר לעקוף זאת ע"י shortcodes attributes ואפשרויות של ה-widget)

en: Displays a calendar of your events
he: הצג לוח שנה עם אירועים

en: Displays a list of events
he: הצג רשימה של אירועים

en: Displays a list of events, grouped by date
he: הצג רשימה של אירועים, מקובצים לפי תאריך

en: Do not add to menu
he: אל תוסיף לתפריט

en: Download Export File
he: שמור קובץ ייצוא

en: Download system information file
he: הורדת קובץ מידע מערכת

en: Draft
he: שמור טיוטה

en: Edit Category
he: קטגוריות אירוע

en: Edit Event
he: ערוך אירוע

en: Edit Events
he: ערוך אירועים

en: Edit Others' Events
he: עריכת אירוע של מישהו אחר

en: Edit Tag
he: תגיות אירוע

en: Edit Venue
he: ערוך מיקום

en: Edit takes you to the editing screen for that venue. You can also reach that screen by clicking on the venue title.
he: העריכה לוקחת אותך למסך העריכה של אותו מיקום. אפשר להגיע למסך הזה גם על-ידי לחיצה על כותרת המיקום.

en: Enable event pretty permalinks:
he: אפשר מבנה קישורים יפים של אירועים:

en: Enable events ICAL feed:
he: הפעל הזנת ICAL של אירועים:

en: Enable templates:
he: אפשר templates:

en: End
he: סיום

en: End Date/Time
he: תאריך/שעת סיום

en: Ensure dates are entered in %1$s format and times in 12 hour format
he: נא לוודא שתאריכים מוזנים בפורמט %1$s וזמן בפורמט של  12שעות

en: Ensure dates are entered in %1$s format and times in 24 hour format
he: נא לוודא שתאריכים מוזנים בפורמט %1$s וזמן בפורמט של  24 שעות

en: Error:
he: שגיאה:

en: Event
he: אירוע

en: Event (date archive)
he: אירוע (ארכיון תאריך)

en: Event (single)
he: אירוע (יחיד)

en: Event Categories
he: קטגוריות אירוע

en: Event Category Archives: %s
he: ארכיון קטגוריות אירוע: %s

en: Event Detail
he: פרטי האירוע

en: Event Details
he: פרטי אירוע

en: Event Organiser
he: ארגון אירועים

en: Event Organiser Extensions
he: הרחבות Event Organiser

en: Event Organiser Pro is a premium add-on bringing advanced booking management to Event Organiser.
he: Event Organiser Pro הוא תוסף פרימיום המביא ניהול הזמנות מתקדם לתוסף Event Organiser.

en: Event Organiser Settings
he: הגדרות Event Organiser

en: Event Organiser offers a range of extension which add additional features to the plug-in.
he: Event Organiser מציע הרחבות המוסיפות תכונות נוספות לתוסף.

en: Event Tag Archives: %s
he: ארכיון תגיות אירוע: %s

en: Event Tags
he: תגיות אירוע

en: Event Title
he: כותרת אירוע

en: Event Venues
he: מיקומי אירוע

en: Event categories
he: קטגוריות אירוע

en: Event date/time format
he: פורמט תאריך ושעה

en: Event dates were not saved.
he: תאריכי אירוע לא נשמרו.

en: Event does not contain any dates.
he: אירוע אינו מכיל תאריכים

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
he: טיוטת האירוע עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצודה מקדימה של האירוע</a>

en: Event list widget placeholders
he: מצייני מיקום וידג'ט רשימת אירועים

en: Event management permissions
he: ניהול הרשאות לאירועים

en: Event not created: %s
he: אירועים ב: %s

en: Event not found
he: ההזנה לא נמצאה

en: Event page:
he: דף אירוע:

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
he: האירוע פורסם. <a href="%s">הצג את האירוע</a>

en: Event restored to revision from %s
he:  אירוע שוחזר לתיקון מ %s

en: Event saved.
he: אירוע עודכן.

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
he: האירוע מתוזמן ל: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מוקדמת של האירוע</a>

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
he: האירוע הוגש. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מוקדמת של האירוע</a>

en: Event updated.
he: אירוע עודכן.

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
he: אירוע עודכן. <a href="%s">צפה באירוע</a>

en: Event venue
he: מיקום אירוע

en: Events
he: אירועים

en: Events Agenda
he: סדר יום אירועים

en: Events Calendar
he: לוח שנה של אירועים

en: Events Category page:
he: דף קטגוריות אירועים:

en: Events archives:
he: ארכיון אירועים:

en: Events at: %s
he: אירועים ב: %s

en: Events page
he: דף אירועים

en: Events within %d months
he: אירועים בטווח %d חודשים

en: Events within %d weeks
he: אירועים בטווח %d שבועות

en: Events within 1 month
he: אירועים בטווח חודש

en: Events within 1 week
he: אירועים בטווח שבוע

en: Events within 1 year
he:  אירועים בטווח שנה

en: Events within 24 hours
he: אירועים בטווח 24 שעות

en: Events:
he: אירועים:

en: Exclude events from searches:
he: אל תכלול אירועים בתוצאות החיפוש:

en: Expired events
he: אירועים שחלפו

en: Export
he: ייצוא

en: Export Events
he: ייצא אירועים

en: Extensions
he: הרחבות

en: Feed not found
he: ההזנה לא נמצאה

en: File Error encountered: %d
he: שגיאה בקובץ: %d

en: File size: %s. File type: %s
he: גודל קובץ: %s. סוג קובץ: %s

en: Find out more &hellip;
he: מצא עוד....

en: Flexible Booking Options
he: אפשרויות הזמנה גמישות

en: For each of the pages, the corresponding template is used. To use your own template simply give it the same name and store in your theme folder. By default, if Event Organiser cannot find a template in your theme directory, it will use its own default template. To prevent this, uncheck this option. WordPress will then decide which template from your theme's folder to use.
he: בכל אחד מהדפים, משמש את התבנית המתאימה. כדי להשתמש תבנית משלך פשוט לתת לו את אותו שם החנות בתיקיה דירוג. כברירת מחדל, אם אירוע ארגונית יכול למצוא תבנית בספריה שלך נושא ', הוא ישתמש תבנית ברירת המחדל שלה. כדי למנוע זאת, בטל את הסימון באפשרות זו. וורדפרס ואז להחליט באיזו תבנית מתיקיית ערכת הנושא שלך לשימוש.

en: For more information
he: למידע נוסף

en: For more information see documentation <a href='%s'>on editing the templates</a>
he: למידע נוסף ראה תיעוד <a href='%s'>על עריכת templates</a>

en: Future events
he: אירועים עתידיים

en: General
he: כללי

en: Get Event Organiser Pro
he: קבל את Event Organiser Pro

en: Get Event Organiser Pro Add-On
he: קבל תוסף Event Organiser Pro

en: Get Link
he: קבל קישור

en: Give your users the ability to search and filter through your events with the event search shortcode. Event Organiser Pro also adds a text editor button to make inserting and configuring your shortcodes that bit easier.
he: תן למשתמשים שלך את האפשרות לחפש ולסנן את האירועים שלך בעזרת קיצור הקוד של חיפוש אירוע. Event Organiser Pro מוסיף גם כפתור עריכת טקסט כדי להקל על הגדרת קיצור הקוד שלך.

en: Go Pro
he: עבור ל Pro

en: Go Pro!
he: הרשם לגרסת Pro!

en: Go to Event Organiser settings
he: עבור אל הגדרות ארגון אירועים

en: Group by
he: קבץ לפי

en: Group date format
he: תצורת תאריך קבוצה

en: Group occurrences
he: קבוצת מופעים

en: Hide dates
he: הסתר תאריכים

en: Hour
he: שעה

en: Hovering over a row in the venues list will display action links that allow you to manage that venue. You can perform the following actions:
he: בריחוף עכבר מעל שורה ברשימת המיקומים, יוצג ו קישורי פעולה שיאפשרו לך לנהל את המיקום. אפשר לבצע את הפעולות שלהלן:

en: If 'no' is selected, an occurrence of an event is only past when it has finished. Otherwise, an occurrence is considered 'past' as soon as it starts.
he: אם 'לא' נבחר, מופע של אירוע הוא רק בעבר כאשר הוא הסתיים. אחרת, מופע נחשב כ'הסתיים', ברגע שהוא מתחיל.

en: If monthly reoccurrence is selected, select whether this should repeat on that date of the month (e.g. on the 24th) or on the day of the month (e.g. on the third Tuesday)
he: אם נבחר מופע חוזר חודשי, נא לבחור אם החזרה צריכה להיות בתאריך של היום בחודש (למשל ב-24) או ביום בחודש (למשל ביום שלישי השלישי).

en: If selected only one occurrence of an event will be displayed on event lists and archives (this can be over-ridden by shortcode attributes and widget options.
he: אם נבחר מופע אחד בלבד של אירוע יוצג על האירוע ברשימות של ארכיון (זה יכול להידרס על-ידי קיצור-קוד ואפשרויות וידג'ט.

en: If selected the event will be automatically trashed 24 hours after the last occurrence finishes.
he: אם נבחר את הרצון אירוע באופן אוטומטי כליל 24 שעות לאחר המופע האחרון מסיים.

en: If selected, visitors can subscribe to your events with the url: %s
he: אם נבחר, מבקרים יכול להירשם לאירועי שלכם עם כתובת ה-url: %s

en: If weekly reoccurrence is selected, select which days of the week the event should be repeated. If no days are selected, the day of the start date is used
he: אם נבחר מופע חוזר שבועי, נא לבחור באילו ימים בשבוע הוא מתרחש. אם לא נבחרים ימים, יום ההתחלה יהיה בשימוש.

en: If you have pretty permalinks enabled, select to have pretty premalinks for events.
he: אם מבנה הקישורים פועל אצלך, בחר כדי להפעיל את מבנה הקישורים באירועים.

en: Import
he: ייבוא

en: Import Events
he: ייבא אירועים

en: Import an ICS file.
he: ייבא קובץ ICS

en: Import categories
he: ייבוא קטגוריות

en: Import venues
he: ייבוא מיקומים

en: Include 'Add To Google' link
he: כלול קישור 'הוספה לגוגל'

en: Include past events
he: כלול אירועים שעברו

en: Include/Exclude occurrences
he: כלול/אל תכלול מופעים

en: Invalid date "%s". Date expected in YYYYMMDD format.
he: תאריך לא חוקי "%s". אנא השתמש בתבנית הבאה: YYYYMMDD.

en: Invalid datetime "%s". Date expected in YYYYMMDDTHHiissZ or YYYYMMDDTHHiiss format.
he: תאריך/שעה לא חוקיים "%s". אנא השתמש באחת מהתבניות הבאות: YYYYMMDDTHHiissZ או YYYYMMDDTHHiiss.

en: Invalid file uploaded. The file must be a ics calendar file of type 'text/calendar', no larger than 2MB.
he: קובץ לא חוקי. הקובץ חייב להיו מסוג ICS או מסוג text/calendar ובגודל של עד 2MB.

en: Invalid monthly schedule (invalid ordinal)
he: תזמון חודשי שגוי (סדר שגוי)

en: Known plug-in & theme conflicts, highlighted in red, may be minor or have a simple resolution. Please contact support.
he: להתנגשויות ידועות של תוספים וערכות נושא, מסומנות באדום, יתכן ויש פתרון פשוט. נא ליצור קשר עם התמיכה.

en: Later events <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: האירועים הבאים <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Latitude/Longitude:
he: קו אורך/רוחב:

en: Link directly to event for days with only one event
he: קשר ישירות לאירוע בימים בהם מופיע רק אירוע אחד

en: List category slug(s), seperate by comma. Leave blank for all
he: רשימת סלאג קטגוריה, הפרדה בפסיק, להשאיר ריק עבור כולם

en: Loading&#8230;
he: בטעינה....

en: Manage Event Categories & Tags
he: נהל קטגוריות ותגיות אירוע

en: Manage Venues
he: נהל מיקומים

en: Minute
he: דקה

en: Month
he: חודש

en: Month archive
he: ארכיון חודשי

en: Most bugs arise from theme or plug-in conflicts. You can check this by disabling all other plug-ins and switching to TwentyTweleve.
he: רוב הבאגים נובעים מהתנגשויות ערכות נושא או תוספים. ניתן לבדוק זאת על-ידי כיבוי כל התוספים האחרים והחלפת ערכת הנושא ל 2012.

en: New Category Name
he: דף קטגוריות אירועים:

en: New Event
he: אירוע חדש

en: New Tag Name
he: שם מיקום חדש

en: New Venue Name
he: שם מיקום חדש

en: Next month
he: חודש הבא

en: No
he: לא

en: No Venue
he: אין מיקום

en: No categories found
he: לא נמצאו מיקומים

en: No events found
he: לא נמצאו אירועים

en: No events found in Trash
he: אין אירועים בפח הזבל

en: No events were imported.
he: לא יובאו אירועים.

en: No file detected.
he: לא נמצא קובץ.

en: No tags found
he: לא נמצאו אירועים

en: No venues found
he: לא נמצאו מיקומים

en: Nothing Found
he: שום דבר לא נמצא

en: Number of events
he: מספר אירועים

en: Occurrence deleted.
he: המופע נמחק.

en: Occurrence not deleted. Occurrence not found.
he: המופע לא נמחק. המופע לא נמצא.

en: Only pre-existing venues can be selected. To add a venue, go to the venues page.
he: ניתן לבחור רק במיקומים שנוצרו מראש. כדי להוסיף מיקום עבור אל דף המיקומים.

en: Order by
he: מיון לפי

en: Organiser
he: מארגן

en: Page list (fallback)
he: רשימת עמודים

en: Parent Category
he: קטגוריות אירוע

en: Parent Category:
he: דף קטגוריות אירועים:

en: Permalink:
he: קישורים קבועים

en: Permalinks
he: קישורים קבועים

en: Permissions
he: הרשאות

en: Please note to enable these structures you must first have pretty permalinks enabled on WordPress in Settings > Permalinks.
he: שימו לב: כדי לאפשר מבנים אלה תחילה עליך יפה permalinks מופעל על וורדפרס בהגדרות > Permalinks.

en: Post Code
he: מיקוד

en: Previous month
he: חודש קודם

en: Publish Event
he: פרסם אירוע

en: Publish Events
he: פרסם אירועים

en: Publish date
he: תאריך פרסום

en: Read Private Events
he: קרא אירועים פרטיים

en: Reoccurence:
he: אירוע חוזר:

en: Reoccurrence
he: אירועים חוזרים

en: Repeat every
he: חזור כל

en: Repeating events
he: אירועים חוזרים

en: Revisions
he: הרשאות

en: Role
he: תפקיד

en: Save
he: שמור

en: Save Draft
he: שמור טיוטה

en: Schedule end date is before is before the start date.
he: מועד הסיום של האירוע קודם למועד תחילתו.

en: Schedule not recognised.
he: לוח זמנים לא מוכר

en: Search Categories
he: קטגוריות

en: Search Tags
he: חפש אירועים

en: Search Venues
he: חפש מיקומים

en: Search events
he: חפש אירועים

en: See the <a %s> documentation</a>
he: ראה <a %s> תיעוד</a>

en: Select Category
he: קטגוריות אירוע

en: Select Venue
he: בחר מיקום

en: Select a venue
he: בחר מיקום

en: Select which features events should support
he: בחר באילו תכונות אירועים צריך לתמוך

en: Selecting a venue
he: בחירת מיקום

en: Sell tickets for specific dates or sell tickets for all dates of an event - such as booking places on a course. You can offer multiple tickets, and customise the booking form to suit your needs.
he: מכור כרטיסים לתאריכים ספציפיים של אירוע - כמו הזמנת מקומות לקורס. ניתן להציע כרטיסים שונים וולהתאים את טופס ההזמנה לצרכיך.

en: Separate tags with commas
he: הפרד מיקומים בפסיקים

en: Separate venues with commas
he: הפרד מיקומים בפסיקים

en: Set permissions for events and venue management
he: ערוך הרשאות לניהול אירועים ומיקומים

en: Settings
he: הגדרות

en: Show Less
he: הראה פחות

en: Show More
he: הראה יותר

en: Show dates
he: הצג תאריכים

en: Show long events
he: הצג אירועים ארוכים

en: Show past events:
he: הצג אירועים שעברו:

en: Specify how regularly the event should repeat (default 1)
he: ציין כיצד האירוע יחזור על עצמו (ברירת המחדל 1)

en: Start
he: התחלה

en: Start Date/Time
he: תאריך/שעת התחלה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Start date not provided.
he: תאריך התחלה חסר

en: Start date occurs after end date.
he: תאריך התחלה יחל אחרי תאריך סיום

en: State / Province
he: מחוז

en: Submit for Review
he: הגש לסקירה

en: System Info
he: מידע מערכת

en: Tags
he: תגיות

en: Template (leave blank for default)
he: תבנית (להשאיר ריק לברירת המחדל)

en: Templates
he: תבניות

en: The 'system info' link in under the Events admin tab is only visible to admins and only when <code>WP_DEBUG</code> is set to <code>true</code>.
he: קישור 'מידע המערכת' תחת לשונית ניהול אירועים מוצג רק למנהלים ורק כאשר הקוד <code>WP_DEBUG</code> מוגדר כפעיל.

en: The end date is the date the event finishes. If the event is a reoccuring event, this is the end date of the first occurrence.
he: תאריך סיום הוא התאריך בו האירוע מסתיים. אם מדובר באירוע חוזר, אז זהו תאריך הסיום של האירוע הראשון בסדרה.

en: The export button below generates an ICS file of your events that can be imported in to other calendar applications such as Google Calendar.
he: כפתור הייצוא מחולל קובץ ICS של האירועים וניתן לייבא אותו ללוחות שנה אחרים כמו לוח השנה של גוגל.

en: The start date is the date the event starts. If the event is a reoccuring event, this is the start date of the first occurrence.
he: תאריך התחלה הוא התאריך בו מתחיל האירוע. אם מדובר באירוע חוזר, אז זהו תאריך ההתחלה של האירוע הראשון בסדרה.

en: There was an error detecting iCal source.
he:  בעיה באיתור מקור ה-iCal.

en: There was an error fetching the feed. Response code: %s.
he: אירעה שגיאה בהבאת ההזנה. קוד שגיאה: %s.

en: There was an error opening the ICAL file.
he: בעיה בפתיחת קובץ ICAL.

en: This alters the default format for inputting dates.
he: זה משנה את תצורת ברירת המחדל עבור הזנת תאריכים.

en: This event finished on %s
he: האירוע הסתיים ב %s

en: This event has been broken from a recurring event.
he: האירוע הופרד מהסדרה.

en: This event is running from %1$s until %2$s. It is next occurring on %3$s
he: אירוע זה מתרחש החל מ %1$s ועד %2$s. המפגש הבא מתרחש ב %3$s

en: This event reoccurs
he: האירוע חוזר

en: This event was posted by <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark the <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he: אירוע זה פורסם על-ידי <a href="%5$s">%4$s</a>. שמור <a href="%2$s" title="קישור ל%3$s" rel="bookmark">את הקישור</a>.

en: This event was posted in %1$s by <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark the <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he: אירוע זה פורסם ב%1$s על-ידי <a href="%5$s">%4$s</a>. שמור את ה<a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">קישור</a>.

en: This event will repeat
he: אירוע זה יחזור על עצמו

en: This is a reoccurring event
he: זהו אירוע חוזר

en: This is the list of all saved events. Note that <strong> reoccurring events appear as a single row </strong> in the table and the start and end date refers to the first occurrence of that event.
he: זו הרשימה של כל האירועים שנשמרו. שים לב ש<strong>מופעים חוזרים מופיעים כשורה אחת</strong> בטבלה ומועדי ההתחלה והסיום מתייחסים להתרחשות הראשונה של האירוע.

en: This page highlights useful information for debugging. If you're reporting a bug, please include this information.
he: עמוד זה מציג מידע שימושי על ניפוי. אם אתה מדווח על באג, נא לכלול מידע זה.

en: This page shows all (occurrances of) events. You can view the summary of an event by clicking on it. If you have the necessary permissions, a link to the event's edit page will appear also.
he: דף זה מציג את כל (המופעים של) האירועים. באפשרותך להציג את הסיכום של אירוע על-ידי לחיצה עליו. אם יש לך את ההרשאות הדרושות, יופיע גם קישור לדף עריכה של האירוע.

en: Title
he: כותרת

en: Title:
he: כותרת

en: To help speed things along, if you report a bug please indicate if you have done so. Once the plug-in or theme has been identified it is often easy to resolve the issue.
he: כדי לעזור לזרז תהליכים, אם אתה מדווח על באג נא לעדכן אם ביצעת את הבדיקה הזו. משזוהו ערכת הנושא או התוסף זה בדרך-כלל קל לפתור את הבעיה.

en: To repeat an event according to some regular pattern, use the reoccurrence dropdown menu to select how the event is to repeat. Further options then appear,
he: כדי לחזור על אירוע בהתאם לתבנית קבועה, נא להשתמש בתפריט הנפתח של אירוע חוזר כדי לבחור את אופן החזרה של האירוע,

en: Unable to read iCal file
he: לא ניתן לקרוא קובץ iCal

en: Upcoming Dates
he: תאריכים עתידיים

en: Update Tag
he: עדכן מיקום

en: Update Venue
he: עדכן מיקום

en: Upload ICS file
he: טען קובץ ICS

en: Use the venues input field to search for existing venues
he: השתמש בשדות הקלט של המיקום כדי לבחור במיקומים קיימים

en: Venue
he: מיקום

en: Venue <strong>created</strong>
he: מיקום <strong>נוצר</strong>

en: Venue <strong>updated</strong>
he: מיקום <strong>עודכן</strong>

en: Venue <strong>was not</strong> created
he: מיקום <strong>לא</strong> נוצר

en: Venue <strong>was not</strong> updated
he: מיקום <strong>לא</strong> עודכן

en: Venue Location
he: מיקום

en: Venue Name
he: שם מיקום

en: Venue custom fields & thumbnails
he: שדה מותאם ותצוגה ממוזערת של מיקום

en: Venue name
he: שם מקום

en: Venue page:
he: דף מיקום:

en: Venue(s) <strong>deleted</strong>
he: מיקום(ים) <strong>נמחקו</strong>

en: Venue(s) <strong>were not </strong> deleted
he: מיקום(ים) <strong>לא </strong> נמחקו

en: Venue:
he: מקום:

en: Venues
he: מיקומים

en: View Event
he: צפה באירוע

en: View Venue
he: הצג מיקום

en: View all categories
he: הצג את כל התגיות

en: View all events
he: צפה בכל האירועים

en: View all tags
he: הצג את כל התגיות

en: View all venues
he: צפה בכל המיקומים

en: View will take you to the venue's page
he: הצג ייקח אותך אל דף המקום

en: Warning:
he: אזהרה:

en: Week
he: שבוע

en: When
he: כאשר

en: Where
he: איפה

en: Year archive
he: ארכיון שנתי

en: Yes
he: כן

en: You can create an event on this Calendar, by clicking on day or dragging over multiple days (in Month view) or multiple times (in Week and Day view). You can give the event a title, specify a venue and provide a descripton. The event can be immediately published or saved as a draft. In any case, the event is created and you are forwarded to that event's edit page.
he: ניתן ליצור אירוע בלוח השנה ע"י לחיצה על יום או ע"י גרירה על מספר ימים (בתצוגה חודשית) או שעות שונות (בתצוגה שבועית ויומית). אתה יכול לתת לאירוע שם, מיקום ותיאור. מרגע שהאירוע נוצר, תוכל לבחור האם לפרסם אותו או לשמור כטיוטה. בכל שלב תוכל לחזור ולערוך את האירוע.

en: You can use specified tags as placeholders for event information which you want to appear in the widget. <a href="%s" target="_blank"> Find out more</a>.
he: אפשר להשתמש בתגיות המצוינות כמצייני מיקום עבור מידע אירוע שתרצה שיופיע בוידג'ט. <a href="%s" target="_blank">למידע נוסף</a>.

en: You do not have permission to delete this venue
he: אין לך הרשאות למחיקת מיקום

en: You do not have permission to edit this event
he: אין לך הרשאות לערוך מיקום.

en: You do not have permission to edit this venue.
he: אין לך הרשאות לערוך מיקום.

en: You do not have permission to manage venues
he: אין לך הרשאות לנהל מיקומים

en: You do not have sufficient permissions to create events.
he: אין לך הרשאות ליצור אירוע.

en: You do not have sufficient permissions to delete this event.
he: אין לך הרשאות למחוק את האירוע.

en: You do not have sufficient permissions to edit this event.
he: אין לך הרשאות לערוך את האירוע.

en: You do not have sufficient permissions to import events.
he: אין לך הרשאות לייבוא אירועים.

en: You may also need to go to WordPress Settings > Permalinks and click 'Save Changes' before any changes will take effect.
he: אתה צריך לגשת להגדרות וורדפרס > קישורים קבועים וללחוץ על "שמירת שינויים" לפני שהשינויים ייכנסו לתוקף.

en: [Line %1$d]
he: [שורה %1$d]

en: [Lines %1$d-%2$d]
he: [שורות %1$d-%2$d]

en: custom
he: מותאם

en: custom reoccurrence
he: חזרה מותאמת אישית

en: daily
he: יומי

en: day
he: יום

en: day of month
he: יום בחודש

en: day of week
he: יום בשבוע

en: days
he: ימים

en: every %d days
he: כל %d ימים

en: every %d months on the
he: כל %d חודשים ב

en: every %d weeks on
he: כל %d שבועות ב

en: every %d years
he: כל %d שנים

en: every %d years on the
he: כל %d שנים ב

en: every day
he: כל יום

en: every month on the
he: כל חודש ב

en: every week on
he: כל שבוע ב

en: every year
he: כל שנה

en: every year on the
he: כל שנה ב

en: first
he: ראשון

en: fourth
he: רביעי

en: go to date
he: עבור לתאריך

en: last
he: אחרון

en: month
he: חודש

en: monthly
he: חודשי

en: months
he: חודשים

en: on
he: ב

en: one time only
he: פעם אחת בלבד

[ctx: post]
en: Add New
he: הוסף אירוע חדש

en: second
he: שני

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
he: קטגוריות

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
he: תגיות

en: third
he: שלישי

en: today
he: היום

en: unknown
he: לא ידוע

en: until
he: עד

en: week
he: שבוע

en: weekly
he: שבועי

en: weeks
he: שבועות

en: year
he: שנה

en: yearly
he: שנתי

en: years
he: שנים
