Contact Form 7 Bulgarian translation - en to bg translation catalogue (62 entries)

en: Contact form
bg: Форма за контакт

en: optional
bg: незадължително

en: Generate Tag
bg: Генериране на етикет

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Email field
bg: Поле за email

en: Text area
bg: Текстова област

en: Drop-down menu
bg: Падащо меню

en: Checkboxes
bg: Отметки

en: Radio buttons
bg: Радио бутони

en: Submit button
bg: Бутон за изпращане

en: Name
bg: Име

en: Required field?
bg: Задължително поле?

en: Allow multiple selections?
bg: Възможност за избор на повече от едно?

en: Insert a blank item as the first option?
bg: Вмъкване на празно поле за първа стойност?

en: Make checkboxes exclusive?
bg: Да бъдат ли отметките специални?

en: Choices
bg: Стойности

en: Label
bg: Надпис

en: Default value
bg: Стойност по подразбиране

en: This field requires author's name
bg: Това поле изисква името на автора

en: This field requires author's URL
bg: Това поле изисква URL адреса на автора

en: This field requires author's email address
bg: Това поле изисква email адреса на автора

en: Copy and paste this code into the form
bg: Копирайте и сложете този код във формата

en: Foreground color
bg: Цвят на текста

en: Background color
bg: Фонов цвят

en: Image size
bg: Размер на изображението

en: Small
bg: Малък

en: Medium
bg: Среден

en: Large
bg: Голям

en: Image settings
bg: Настройки на изображението

en: Input field settings
bg: Настройки на полето за въвеждане

en: For image
bg: За изображение

en: For input field
bg: За поле за въвеждане

en: * One choice per line.
bg: * На ред по една стойност.

en: Contact form created.
bg: Формата за контакт е създадена.

en: Contact form saved.
bg: Формата за контакт е запазена.

en: Contact form deleted.
bg: Формата за контакт е изтрита.

en: Untitled
bg: Без име

en: Your Name
bg: Вашето име

en: (required)
bg: (задължително)

en: Your Email
bg: Вашият Email

en: Subject
bg: Относно

en: Your Message
bg: Вашето съобщение

en: Send
bg: Изпращане

en: Your message was sent successfully. Thanks.
bg: Вашето съобщение беше успешно изпратено.

en: Failed to send your message. Please try later or contact administrator by other way.
bg: Неуспешно изпращане на съобщението. Моля, опитайте по-късно или се свържете с администратора.

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
bg: Възникнаха грешки при проверката. Моля, проверете полетата и изпратете формата отново.

en: Email address seems invalid.
bg: Изглежда email адресът не е валиден.

en: Please fill the required field.
bg: Моля, попълнете задължителното поле.

en: Your entered code is incorrect.
bg: Въведеният код не е верен.

en: Add new
bg: Добавяне на нова форма за контакт

en: Copy and paste this code into your post content.
bg: Копирайте и сложете този код в съдържанието на Вашата публикация.

en: Form
bg: Форма

en: Mail
bg: Поща

en: To:
bg: До:

en: From:
bg: От:

en: Subject:
bg: Относно:

en: Message body:
bg: Съобщение:

en: Mail (2)
bg: Поща (2)

en: Use mail (2)
bg: Използване на Поща (2)

en: Save
bg: Запазване

en: Delete this contact form
bg: Изтриване на формата за контакт

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази форма за контакт.
      'Cancel' за отказ, 'OK' за изтриване.
