Contact Form 7 - en to no translation catalogue (56 entries)

en: Contact form
no: Kontaktskjema

en: Contact Form 7
no: Kontaktskjema 7

en: optional
no: valgfri

en: Generate Tag
no: Lag stikkord

en: Text field
no: Tekstfelt

en: Email field
no: Epostfelt

en: Text area
no: Tekstboks

en: Drop-down menu
no: Gardinvalg meny

en: Submit button
no: Send knapp

en: Name
no: Navn

en: Required field?
no: N¿dvendige felt?

en: Choices
no: Valg

en: Label
no: Merknad

en: Default value
no: Standardvalg

en: This field requires author's name
no: Personen mŒ skrive inn sitt navn

en: This field requires author's URL
no: Personen mŒ skrive inn sin nettsideadresse

en: This field requires author's email address
no: Personen mŒ skrive inn sin epostadresse

en: Copy and paste this code into the form
no: Kopier og lim inn denne koden i skjemaet

en: Foreground color
no: Forgrunnsfarge

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Image size
no: Bildest¿rrelse

en: Small
no: Liten

en: Large
no: Stor

en: Image settings
no: Bildeinnstillinger

en: Input field settings
no: Innstillinger til skjemafeltet

en: For image
no: For bildet

en: For input field
no: For skjemafeltet

en: * One choice per line.
no: * Ett valg per linje.

en: Contact form created.
no: Kontaktskjemaet ble laget.

en: Contact form saved.
no: Kontaktskjemaet ble lagret.

en: Contact form deleted.
no: Kontaktskjemaet ble slettet.

en: Untitled
no: Uten tittel

en: Your Name
no: Ditt navn

en: (required)
no: (n¿dvendig)

en: Your Email
no: Din epost

en: Subject
no: Emne

en: Your Message
no: Din beskjed

en: Your message was sent successfully. Thanks.
no: Din beskjed ble sent. Takk skal du ha.

en: Failed to send your message. Please try later or contact administrator by other way.
no: Beskjeden ble ikke sent. Pr¿v igjen senere eller kontakt administratorer pŒ en annen mŒte.

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
no: Flere skjemafeil ble oppdaget. Vennligst fyll inn feltene og pr¿v Œ sende igjen.

en: Email address seems invalid.
no: Epostadressen virket ugyldig.

en: Please fill the required field.
no: Vennligst fyll inn de n¿dvendige feltene.

en: Your entered code is incorrect.
no: Koden du skrev inn var ikke riktig.

en: Add new
no: Legg til ny

en: Copy and paste this code into your post content.
no: Kopier og lim inn denne koden i innholdsfeltet i posten din.

en: Form
no: Skjema

en: Mail
no: Epost

en: To:
no: Til:

en: From:
no: Fra:

en: Subject:
no: Emne:

en: Message body:
no: Beskjed:

en: Mail (2)
no: Epost (2)

en: Use mail (2)
no: Bruk epost (2)

en: Save
no: Lagre

en: Delete this contact form
no: Slett dette kontaktskjemaet

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
no: Du holder pŒ Œ slette dette kontaktskjemaet. Trykk 'Avbryt' for Œ stoppe, 'OK' for Œ slette.
