WP Document Revisions - en to cs translation catalogue (122 entries)

[ctx: %1$s: date; %2$s: time]
en: %1$s @ %2$s
cs: %1$s %2$s

en: This screen allows users to collaboratively edit documents and track their revision history. To begin, enter a title for the document, click <code>Upload New Version</code> and select the file from your computer.
cs: Tato obrazovka umožňuje uživatelům spolupracovat na úpravách dokumentů a sledovat historii verzí. Zadejte názeb dokumentu, klikněte na <code>Nahrát novou verzi</code> a vyberte soubor na vašem počítači.

en: Once successfully uploaded, you can enter a revision log message, assign the document an author, and describe its current workflow state.
cs: Po úspěšném nahrání můžete vložit informaci o verzi do záznamu, přiřadit dokumentu autora a vybrat aktuální stav dokumentu v rámci workflow.

en: When done, simply click <code>Update</code> to save your changes
cs: Po dokončení klikněte na <code>Aktualizovat</code> pro uložení změn

en: The revision log provides a short summary of the changes reflected in a particular revision. Used widely in the open-source community, it provides a comprehensive history of the document at a glance.
cs: Záznam verzí je krátký přehled změn v rámci dané verze. Na první pohled poskytuje komplexní přehled historie dokumentu.

en: You can download and view previous versions of the document by clicking the timestamp in the revision log. You can also restore revisions by clicking the <code>restore</code> button beside the revision.
cs: Zde si můžete stáhnout a zobrazit předchozí verze dokumentu kliknutím na časové razítko v záznamu verzí. Můžete také obnovit verze kliknutím na tlačítko <code>obnovit</ code> vedle verze.

en: The workflow state field can be used to help team members understand at what stage a document sits within a particular organization&quot;s workflow. The field is optional, and can be customized or queried by clicking <code>Workflow States</code> on the left-hand side.
cs: Pole Stav ve workflow pomáhá členům týmu zorientovat se, v jakém stádiu se dokument nachází v rámci daného workflow. Pole je nepovinné a může být upraveno nebo rozkliknuto přes <code>Stavy workflow</ code> na levé straně.

en: By default, uploaded documents are only accessible to logged in users. Documents can be published, thus making them accessible to the world, by toggling their visibility in the "Publish" box in the top right corner. Any document marked as published will be accessible to anyone with the proper URL.
cs: Ve výchozím nastavení jsou dokumenty k dispozici jen přihlášeným uživatelům. Dokumenty mohou být zpřístupněny veřenosti, přepnutím jejich viditelnost v poli "Viditelnost" v pravém horním rohu. Jakýkoliv dokument označený jako veřejný bude přístupný komukoli s korekní adresou.

en: Below is a list of all documents to which you have access. Click the document title to edit the document or download the latest version.
cs: Níže je uveden seznam všech dokumentů, ke kterým máte přístup. Klikněte na název dokumentu pro úpravy nebo stažení nejnovější verze.

en: To add a new document, click <strong>Add Document</strong> on the left-hand side.
cs: Chcete-li přidat nový dokument, klepněte na tlačítko <strong>Přidat dokument</ strong> na levé straně.

en: To view all documents at a particular workflow state, click <strong>Workflow States</strong> in the menu on the left.
cs: Chcete-li zobrazit všechny dokumenty v určitém stavu workflow, klepněte na tlačítko <strong>Stavy workflow</ strong> v menu na levé straně.

en: Document Slug
cs: Identifikátor dokumentu

en: You may optionally include the string <code>%site_id%</code> within the path to separate files by site.
cs: Můžete nepovinně vložit kód <code>%site_id%</ code> do cesty pro odlišení souborů podle zdrojových stránek.

en: Document slug changed, but some previously published URLs may now be broken.
cs: Identifikátor dokumentu se změnil, ale dříve zveřejněné URL adresy nyní nemusí fungovat.

en: Directory in which to store uploaded documents. The default is in your <code>wp_content/uploads</code> folder (or another default uploads folder defined elsewhere), but it may be moved to a folder outside of the <code>htdocs</code> or <code>public_html</code> folder for added security.
cs: Složka pro ukládání nahraných dokumentů. Ve výchozím nastavení je v <code>wp_content/uploads</ code> (případně dle nastavení výchozí složky pro ukládání), ale může být přesunuta mimo <code>htdocs</ code> nebo <code>public_html</ code> složku pro zvýšení bezpečnosti.

en: example-document-title
cs: ukázkový-název-dokumentu

en: "Slug" with which to prefix all URLs for documents (and the document archive). Default is "documents."
cs: "Identifikátor", kterým budou uvozeny všechny URL adresy dokumentů (i archiv dokumentů). Výchozí hodnota je "documents."

[ctx: post type general name]
en: Documents
cs: Dokumenty

[ctx: post type singular name]
en: Document
cs: Dokument

[ctx: document]
en: Add Document
cs: Přidat dokument

en: Add New Document
cs: Přidat nový dokument

en: Edit Document
cs: Upravit dokument

en: New Document
cs: Nový dokument

en: View Document
cs: Zobrazit dokument

en: Search Documents
cs: Hledat v dokumentech

en: No documents found
cs: Žádné dokumenty nenalezeny

en: No documents found in Trash
cs: Žádné dokumenty v koši nenalezeny

en: Documents
cs: Dokumenty

en: All Documents
cs: Všechny dokumenty

[ctx: taxonomy general name]
en: Workflow States
cs: Stavy ve workflow

[ctx: taxonomy singular name]
en: Workflow State
cs: Stav ve workflow

en: Search Workflow States
cs: Hledat ve stavech workflow

en: All Workflow States
cs: Všechny stavy workflow

en: Parent Workflow State
cs: Nadřízený stav ve workflow

en: Parent Workflow State:
cs: Nadřízený stav ve workflow:

en: Edit Workflow State
cs: Upravit stav workflow

en: Update Workflow State
cs: Aktualizovat stav workflow

en: Add New Workflow State
cs: Přidat nový stav workflow

en: New Workflow State Name
cs: Název nového stavu workflow

en: Workflow States
cs: Stavy workflow

en: In Progress
cs: Zpracování

en: Document is in the process of being written
cs: Dokument se tvoří

en: Initial Draft
cs: Počáteční šablona

en: Document is being edited and refined
cs: Dokument se upravuje a přepisuje

en: Under Review
cs: Kontroluje se

en: Document is pending final review
cs: Dokument čeká na konečnou kontrolu

en: Final
cs: Konečná verze

en: Document is in its final form
cs: Dokument je ve finální formě

en: Somebody
cs: Někdo

en: revision
cs: verze

en: -revision-
cs: -verze-

en: You are not authorized to access that file.
cs: Nemáte přístup k tomuto souboru.

en: Sorry, this is a private feed.
cs: Omlouváme se, toto je soukromý feed.

en: Not authorized
cs: Nemáte přístup

en: %1$s: %2$s has overridden your lock on %3$s
cs: %1$s: %2$s si vynutil zápis a zrušil tím uzamčení na %3$s

en: Dear %s:
cs: Drahý %s:

en: %1$s (%2$s), has overridden your lock on the document %3$s (%4$s).
cs: %1$s (%2$s), si vynutil zápis na %3$s (%4$s).

en: Any changes you have made will be lost.
cs: Veškeré změny, které jste provedli, budou ztraceny.

en: - The %s Team
cs: - Team %s

en: %s - Latest Revision
cs: %s - Poslední verze

en: %s - Revision %d
cs: %s - Verze %d

en: <a href="%1$s" title="%2$s" id="%3$s" class="timestamp">%4$s</a> <span class="agoby">ago by</a> <span class="author">%5$s</a>
cs: <span class="agoby">před</span><a href="%1$s" title="%2$s" id="%3$s" class="timestamp">%4$s</a> <span class="agoby">uživatelem</span></a> <span class="author">%5$s</a>

en: Recently Revised Documents
cs: Poslení zobrazené dokumenty

en: %1$s ago by %2$s
cs: před %1$s uživatelem %2$s

en: %1$s ago
cs: před %1$s

en: Title:
cs: Název:

en: Number of Posts:
cs: Počet příspěvků:

en: Posts to Show:
cs: Zobrazit příspěvků

en: Display Document Author:
cs: Zobrazit autora dokumentu:

en: Yes
cs: Ano

en: Document updated. <a href="%s">Download document</a>
cs: Dokument zaktualizován. <a href="%s">Stáhnout dokument</a>

en: Custom field updated.
cs: Volitelné pole zaktualizováno.

en: Custom field deleted.
cs: Volitelné pole smazáno.

en: Document updated.
cs: Dokument zaktualizován.

en: Document restored to revision from %s
cs: Dokument vrácen do verze z %s

en: Document published. <a href="%s">Download document</a>
cs: Dokument publikován. <a href="%s">Stáhnout dokument</a>

en: Document saved.
cs: Dokument uložen.

en: Document submitted. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
cs: Dokument odeslán. <a target="_blank" href="%s">Stáhnout dokument</a>

en: Document scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview document</a>
cs: Dokument naplánován na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Náhled dokumentu</a>

en: Document draft updated. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
cs: Koncept aktualizován. <a target="_blank" href="%s">Stáhnout dokument</a>

en: Basic Usage
cs: Základní použití

en: Revision Log
cs: Záznam verzí

en: Workflow State
cs: Stav ve workflow

en: Publishing Documents
cs: Zveřejňování dokumentů

en: Revision Summary
cs: Poznámky k verzi

en: Document
cs: Dokument

en: Owner
cs: Vlastník

en: %s has prevented other users from making changes.
cs: %s zabránil ostatním uživatelům provádět úpravy.

en: <br />If you believe this is in error you can <a href="#" id="override_link">override the lock</a>, but their changes will be lost.
cs: <br />Pokud máte pocit, že je to omyl, můžete <a href="#" id="override_link">vynutit zápis</a>, ale změny v rámci zamčené verze budou ztraceny.

en: Upload New Version
cs: Nahrát novou verzi

en: Latest Version of the Document
cs: Poslední verze dokumentu

en: Download
cs: Stáhnout

en: Checked in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="%2$s">%3$s</abbr> ago by %4$s
cs: Zaznamenáno v <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="%2$s">%3$s</abbr> uživatelem %4$s

en: Revision summaries are optional notes to store along with this revision that allow other users to quickly and easily see what changes you made without needing to open the actual file.
cs: Poznámky k verzím jsou nepovinné poznámky příslušící dané verzi, které umožňují ostatním uživatelům rychle a snadno zjistit, jaké změny jste udělali, aniž by otevírali daný soubor.

en: Modified
cs: Změněn

en: User
cs: Uživatel

en: Summary
cs: Souhrn

en: Actions
cs: Akce

en: Restore
cs: Obnovit

en: RSS Feed
cs: RSS feed

en: Document upload directory changed, but existing uploads may need to be moved to the new folder to ensure they remain accessible.
cs: Změnila se složka pro nahrávání, ale stávající soubory může být nutné přesunout do nové složky, aby byly i dále dostupné.

en: Document Settings
cs: Nastavení dokumentu

en: Document Upload Directory
cs: Složka pro nahrávání dokumentů

en: You currently have this file checked out. No other user can edit this document so long as you remain on this page.
cs: Momentálně máte tento soubor rezervován. Dokud budete na této stránce, nemůže žádný jiný uživatel tento dokument upravovat.

en: Feed Privacy
cs: Soukromí feedu

en: Secret Feed Key
cs: Heslo pro feed

en: To protect your privacy, you need to append a key to feeds for use in feed readers.
cs: Pro zachování ochranz soukromí musíte připojit heslo pro feed pro použití v RSS čtečkách.

en: Generate New Key
cs: Vygenerovat nové heslo

en: Currently Editing
cs: Aktuálně upravováno

en: Current State
cs: Aktuální stav

en: Document Owner
cs: Vlastník dokumentu

en: Are you sure you want to restore this revision?
    
    If you do, no history will be lost. This revision will be copied and become the most recent revision.
cs: Jste si jisti, že chcete obnovit tuto verzi?
    
    Pokud tak učiníte, historie nebude ztracena. Tato verze bude zkopírována a stane se nejnovější.

en: is currently editing this
cs: toto aktuálně upravuje

en: <div id="message" class="updated" style="display:none"><p>File uploaded successfully. Add a revision summary below (optional) or press <em>Update</em> to save your changes.</p></div>
cs: <div id="message" class="updated" style="display:none"> <p>Souboru úspěšně nahrán. Přidejte poznámky k verzi níže (nepovinné) nebo stiskněte <em>Aktualizovat</ em> pro uložení změn.</p> </div>

en: Your lock on the document %s has been overridden. Any changes will be lost.
cs: Byl vynucen zápis na vzdory vašemu zámku na dokumentu %s. Jakékoli změny budou ztraceny.

en: An error has occurred, please try reloading the page.
cs: Došlo k chybě, zkuste načíst stránku znovu.

en: Lost Document Lock
cs: Zámek zápisu dokumentu odvolán

en: %d mins
cs: %d minuty

en: %d hour
cs: %d hodina

en: %d hours
cs: %d hodiny

en: %d day
cs: %d den

en: %d days
cs: %d dny
