WP Document Revisions - en to nl translation catalogue (116 entries)

en: This screen allows users to collaboratively edit documents and track their revision history. To begin, enter a title for the document, click <code>Upload New Version</code> and select the file from your computer.
nl: Dit scherm stelt gebruikers in staat samen aan documenten te werken en hun revisisies in te zien en te volgen. Om te beginnen, geef een titel op voor het document, klik op <code>Nieuwe Versie</code> en selecteer het bestand van je computer.

en: Once successfully uploaded, you can enter a revision log message, assign the document an author, and describe its current workflow state.
nl: Eenmaal succesvol geüpload, kun je een revisie omschrijving toe voegen, de auteur van het document toewijzen en de huidige status van het document aangeven.

en: When done, simply click <code>Update</code> to save your changes
nl: Als je klaar bent, klik op <code>Update</code> om je wijzigingen op te slaan

en: The revision log provides a short summary of the changes reflected in a particular revision. Used widely in the open-source community, it provides a comprehensive history of the document at a glance.
nl: Het revisie logboek toont een samenvatting van veranderingen per revisie. Wijd gebruikt in de open-source community, voorziet het van een uitgebreide geschiedenis van het document in een oogopslag.

en: You can download and view previous versions of the document by clicking the timestamp in the revision log. You can also restore revisions by clicking the <code>restore</code> button beside the revision.
nl: Je kunt eerdere versies van het document downloaden en inzien door op het tijdstip te klikken in het revisie logboek. Je kunt ook voorgaande versies herstellen door op de <code>herstel</code> knopte klikken in de revisie.

en: The workflow state field can be used to help team members understand at what stage a document sits within a particular organization&quot;s workflow. The field is optional, and can be customized or queried by clicking <code>Workflow States</code> on the left-hand side.
nl: Het workflow statusveld can worden gebruikt om teamleden te laten begrijpen hoever een document is in een workflow van een bepaalde organisatie. Het veld is optioneel, en kan worden aangepast of doorzocht door te klikken op <code>Workflow statussen</code> aan de linkerkant.

en: By default, uploaded documents are only accessible to logged in users. Documents can be published, thus making them accessible to the world, by toggling their visibility in the "Publish" box in the top right corner. Any document marked as published will be accessible to anyone with the proper URL.
nl: Standaard zijn geüploade documenten alleen beschikbaar voor ingelogde gebruikers. Documenten kunnen worden gepubliceerd, en openbaar worden gemaakt, door de zichtbaarheid in te stellen in het "Publicatie" veld in de rechter bovenhoek. Een document gemarkeerd als gepubliceerd zal zichtbaar zijn voor iedereen met de juiste URL.

en: Below is a list of all documents to which you have access. Click the document title to edit the document or download the latest version.
nl: Hieronder is een lijst met alle documenten waar je toegang tot hebt. Klik op de titel van het document om het document te bewerken of de laatste versie te downloaden.

en: To add a new document, click <strong>Add Document</strong> on the left-hand side.
nl: Om een nieuw document toe te voeren, klik op<strong>Nieuw Document</strong> aan de linkerkant.

en: To view all documents at a particular workflow state, click <strong>Workflow States</strong> in the menu on the left.
nl: Om alle documenten van een bepaalde workflow status te bekijken, klik op <strong>Workflow statussen</strong> in het linkermenu.

en: You may optionally include the string <code>%site_id%</code> within the path to separate files by site.
nl: Optioneel mag je de tekst <code>%site_id%</code> invoegen in de URL om verschillende versies van het bestand op te slaan.

en: Document slug changed, but some previously published URLs may now be broken.
nl: Document slug veranderd, maar eerdere gepubliceerde URL's kunnen nu niet meer werken.

en: Directory in which to store uploaded documents. The default is in your <code>wp_content/uploads</code> folder (or another default uploads folder defined elsewhere), but it may be moved to a folder outside of the <code>htdocs</code> or <code>public_html</code> folder for added security.
nl: Map waar geuploade documenten worden opgeslagen.. De standaardmap is de <code>wp_content/uploads</code> map (of enige andere standaardmap indien dat is ingesteld), maar het mag worden ingesteld naar een map buiten de <code>htdocs</code> map of de <code>public_html</code> map voor extra beveiliging.

en: example-document-title
nl: voorbeeld-document-titel

en: "Slug" with which to prefix all URLs for documents (and the document archive). Default is "documents."
nl: "Slug" wat voor ieder document komt te staan (en het documentarchief). Standaardinstelling is "documents."

[ctx: post type general name]
en: Documents
nl: Document

[ctx: document]
en: Add Document
nl: Nieuw Document

en: Add New Document
nl: Nieuw Document

en: Edit Document
nl: Bewerk Document

en: New Document
nl: Nieuw Document

en: View Document
nl: Bekijk Document

en: Search Documents
nl: Doorzoek Documenten

en: No documents found
nl: Geen documenten gevonden

en: No documents found in Trash
nl: Geen documenten in Prullenbak gevonden

en: Documents
nl: Documenten

en: All Documents
nl: Alle Documenten

[ctx: taxonomy general name]
en: Workflow States
nl: Workflow statussen

[ctx: taxonomy singular name]
en: Workflow State
nl: Workflow status

en: Search Workflow States
nl: Zoek Workflow statussen

en: All Workflow States
nl: Alle Workflow statussen

en: Parent Workflow State
nl: Hoofd Workflow status

en: Parent Workflow State:
nl: Hoofd Workflow status:

en: Edit Workflow State
nl: Bewerk Workflow status

en: Update Workflow State
nl: Update Workflow status

en: Add New Workflow State
nl: Nieuwe workflow status toevoegen

en: New Workflow State Name
nl: Nieuwe workflow statusnaam

en: Workflow States
nl: Workflow statussen

en: In Progress
nl: In bewerking

en: Document is in the process of being written
nl: Document wordt geschreven

en: Initial Draft
nl: Eerste versie

en: Document is being edited and refined
nl: Document wordt bewerkt en verfijnd

en: Under Review
nl: Wordt nagekeken

en: Document is pending final review
nl: Document in afwachting om definitief te worden gemaakt

en: Final
nl: Definitief

en: Document is in its final form
nl: Document is in definitieve versie

en: Somebody
nl: Iemand

en: revision
nl: revisie

en: -revision-
nl: -revisie-

en: You are not authorized to access that file.
nl: U heeft geen toestemming dit bestand in te zien.

en: Sorry, this is a private feed.
nl: Sorry, dit is een privé feed.

en: Not authorized
nl: Geen toestemming

en: %1$s: %2$s has overridden your lock on %3$s
nl: %1$s: %2$s heeft jouw slot overreden op %3$s

en: Dear %s:
nl: Beste %s:

en: %1$s (%2$s), has overridden your lock on the document %3$s (%4$s).
nl: %1$s (%2$s), heeft jouw geopende document overreden %3$s (%4$s).

en: Any changes you have made will be lost.
nl: Eventuele veranderingen zullen verloren gaan.

en: - The %s Team
nl: - Het %s Team

en: %s - Latest Revision
nl: %s - Laatste revisie

en: %s - Revision %d
nl: %s - Revisie %d

en: <a href="%1$s" title="%2$s" id="%3$s" class="timestamp">%4$s</a> <span class="agoby">ago by</a> <span class="author">%5$s</a>
nl: <a href="%1$s" title="%2$s" id="%3$s" class="timestamp">%4$s</a> <span class="agoby">geleden door</a> <span class="author">%5$s</a>

en: Recently Revised Documents
nl: Recent Nagekeken Documenten

en: %1$s ago by %2$s
nl: %1$s geleden door %2$s

en: %1$s ago
nl: %1$s geleden

en: Title:
nl: Titel:

en: Number of Posts:
nl: Aantal Berichten:

en: Posts to Show:
nl: Toon Berichten:

en: Display Document Author:
nl: Toon Auteur Document:

en: Yes
nl: Ja

en: Document updated. <a href="%s">Download document</a>
nl: Document geüpdated. <a href="%s">Download document</a>

en: Custom field updated.
nl: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Custom field deleted.
nl: Aangepast veld verwijderd.

en: Document updated.
nl: Document geüpdated.

en: Document restored to revision from %s
nl: Document teruggezet naar de revisie van %s

en: Document published. <a href="%s">Download document</a>
nl: Document gepubliceerd. <a href="%s">Download document</a>

en: Document saved.
nl: Document opgeslagen.

en: Document submitted. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
nl: Document toegevoegd. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>

en: Document scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview document</a>
nl: Document ingediend voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Voorvertoning Document</a>

en: Document draft updated. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
nl: Kladversie document opgeslagen. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>

en: Basic Usage
nl: Instructie Gebruik

en: Revision Log
nl: Revisie Logboek

en: Workflow State
nl: Workflow Status

en: Publishing Documents
nl: Documenten Publiceren

en: Revision Summary
nl: Samenvatting Revisie

en: Owner
nl: Eigenaar

en: %s has prevented other users from making changes.
nl: %s heeft voorkomen dat andere gebruikers veranderingen kunnen doorvoeren.

en: <br />If you believe this is in error you can <a href="#" id="override_link">override the lock</a>, but their changes will be lost.
nl: <br />Als je denkt dat het een fout betreft kun je het slot<a href="#" id="override_link">overreden</a>, maar veranderingen zullen verloren gaan.

en: Upload New Version
nl: Upload Nieuwe Versie

en: Latest Version of the Document
nl: Laatste versie van het Document

en: Checked in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="%2$s">%3$s</abbr> ago by %4$s
nl: Ingecheckt in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="%2$s">%3$s</abbr> geleden door %4$s

en: Modified
nl: Bewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Actions
nl: Acties

en: Restore
nl: Herstellen

en: Document upload directory changed, but existing uploads may need to be moved to the new folder to ensure they remain accessible.
nl: Uploadmap documenten veranderd, maar bestaande uploads dienen mogelijk handmatig verplaatst te worden om ze toegankelijk te houden.

en: Document Settings
nl: Documentinstellingen

en: Document Upload Directory
nl: Document Upload Map

en: You currently have this file checked out. No other user can edit this document so long as you remain on this page.
nl: Je hebt het document nu uitgecheckt. Geen andere gebruiker kan dit document bewerken zo lang je op deze pagina blijft.

en: Secret Feed Key
nl: Geheime Feed Sleutel

en: To protect your privacy, you need to append a key to feeds for use in feed readers.
nl: Om je privacy te beschermen heb je een sleutel nodig om feeds te gebruiken in feed readers.

en: Generate New Key
nl: Nieuwe sleutel genereren

en: Currently Editing
nl: Nu aan het bewerken

en: Current State
nl: Huidige Status

en: Document Owner
nl: Document Eigenaar

en: Are you sure you want to restore this revision?
    
    If you do, no history will be lost. This revision will be copied and become the most recent revision.
nl: Weet je zeker dat je deze revisie terug wilt halen?
    v
    vAls je dit doet zal er geen geschiedenis verloren gaan. Deze revisie wordt dan gekopieerd en als meest recent aangemerkt.

en: is currently editing this
nl: is nu dit document aan het bewerken

en: <div id="message" class="updated" style="display:none"><p>File uploaded successfully. Add a revision summary below (optional) or press <em>Update</em> to save your changes.</p></div>
nl: <div id="message" class="updated" style="display:none"><p>Bestand succesvol geüpload. Voeg een revisiesamenvatting toe (optioneel) of klik op <em>Update</em> om je wijzigingen te bewaren.</p></div>

en: Your lock on the document %s has been overridden. Any changes will be lost.
nl: Je slot op document %s is overreden. Enige veranderingen worden niet opgeslagen.

en: An error has occurred, please try reloading the page.
nl: Er is een fout opgetreden, probeer de pagina opnieuw te laden.

en: Lost Document Lock
nl: Document niet meer op slot

en: %d mins
nl: %d minuten

en: %d hour
nl: %d uur

en: %d hours
nl: %d uren

en: %d day
nl: %d dag

en: %d days
nl: %d dagen

en: WP Document Revisions
nl: WP Document Revisies

en: A document management and version control plugin for WordPress that allows teams of any size to collaboratively edit files and manage their workflow.
nl: Een documentmanagement en versiecontrole plugin voor Wordpress dat teams van elke grootte in staat stelt samen bestanden te bewerken en de workflow te beheersen.
