Event Organiser - en to et translation catalogue (339 entries)

en: Displays a list of events, grouped by date
et: Kuvab sündmuse nimekirja, grupeeritud kuupäeva järgi

en: Events Agenda
et: Sündmuste eesmärk

en: Title
et: Pealkiri

en: Group by
et: Grupeeri

en: Day
et: Päev

en: Week
et: Nädal

en: Month
et: Kuu

en: Group date format
et: Grupeeritud kuupäevavorming

en: Event date/time format
et: Sündmuse kuupäevavorming

en: Displays a calendar of your events
et: Kuvab minu sündmuste kalendri

en: Events Calendar
et: Sündmuste kalender

en: Include past events
et: Kaasa toimunud sündmused

en: Event categories
et: Sündmuse rubriigid

en: List category slug(s), seperate by comma. Leave blank for all
et: Nimeta rubriikide kirjeldused, eralda komaga. Jäta tühjaks, et valida kõik

en: Event venue
et: Sündmuse toimumispaik

en: All Venues
et: Kõik toimumispaigad

en: Previous month
et: Eelmine kuu

en: Next month
et: Järgmine kuu

en: Displays a list of events
et: Kuvab sündmuste nimekirja

en: Events
et: Sündmused

en: Number of events
et: Sündmuste arv

en: Venue
et: Toimumispaik

en: Order by
et: Järjesta

en: Start date
et: Algus kuupäev

en: Group occurrences
et: Grupeeri toimumised

en: Template (leave blank for default)
et: Mall (jäta tühjaks, et valida vaikimisi)

en: 'No events' message
et: 'Sündmused puuduvad' teade

en: Edit
et: Muuda

en: Delete
et: Kustuta

en: View
et: Vaata

en: Event Categories
et: Sündmuse rubriigid

en: Categories
et: Rubriigid

en: Event Venues
et: Sündmuse toimumispaigad

en: Venues
et: Toimumispaigad

en: There is no excerpt because this is a protected post.
et: Väljavõte puudub kuna see on kaitstud postitus.

en: Calendar View
et: Kalendri vaade

en: today
et: täna

en: day
et: päev

en: week
et: nädal

en: month
et: kuu

en: go to date
et: mine kuupäevale

en: You do not have sufficient permissions to create events.
et: Sul pole sündmuse loomiseks piisavalt õigusi

en: You do not have sufficient permissions to edit this event.
et: Sul pole sündmuse muutmiseks piisavalt õigusi

en: You do not have sufficient permissions to delete this event.
et: Sul pole sündmuse kustutamiseks piisavalt õigusi

en: Occurrence deleted.
et: Sündmuse toimumine kustutatud.

en: Calendar options
et: Kalendri sätted

en: 24 hour time
et: 24 tunni aeg

en: Loading&#8230;
et: Laen&#8230;

en: Current date/time
et: Hetke kuupäev/aeg

en: Create an event
et: Loo sündmus

en: When
et: Millal

en: Event Title
et: Sündmuse pealkiri

en: Where
et: Kus

en: Save Draft
et: Salvesta mustand

en: Cancel
et: Loobu

en: Publish Event
et: Avalda

en: Submit for Review
et: Saada ülevaatamisele

en: Event Details
et: Sündmuse detailid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Organiser
et: Korraldaja

en: This is a reoccurring event
et: See on korduv sündmus

en: Check to edit this event and its reoccurrences
et: Vali, et muuta sündmust ja selle kordumisi

en: Start Date/Time
et: Algab

en: End Date/Time
et: Lõpeb

en: All day
et: Terve päev

en: Reoccurence:
et: Kordumine:

en: daily
et: päeviti

en: weekly
et: nädalati

en: monthly
et: kuuti

en: yearly
et: aastati

en: custom
et: kohandatud

en: day of month
et: valitud päeval

en: day of week
et: valitud nädalapäeval

en: until
et: kuni

en: Include/Exclude occurrences
et: Lisa/eemalda toimumisi

en: Show dates
et: Näita kuupäevi

en: Select a venue
et: Vali toimumispaik

en: Venue Name
et: Toimumispaiga nimi

en: Event dates were not saved.
et: Sündmuse kuupäevi ei salvestatud.

en: Go to Event Organiser settings
et: Mine Event Organiser'i sätete juurde

en: Event
et: Sündmus

en: Reoccurrence
et: Kordumine

en: View all events
et: Vaata kõiki sündmusi

en: Future events
et: Tulevased sündmused

en: Expired events
et: Lõppenud sündmused

en: Events within 24 hours
et: Sündmused 24 tunni jooksul

en: Events within 1 week
et: Sündmused 1 nädala jooksul

en: Events within %d weeks
et: Sündmused %d nädala jooksul

en: Events within 1 month
et: Sündmused 1 kuu jooksul

en: Events within %d months
et: Sündmused %d kuu jooksul

en: Events within 1 year
et: Sündmused 1 aasta jooksul

en: &mdash; No Change &mdash;
et: &mdash; Muutusi pole &mdash;

en: General
et: Üldine

en: Permissions
et: Õigused

en: Permalinks
et: Püsiviited

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Expordi

en: Event Organiser Settings
et: Event Organiser sätted

en: Edit Events
et: Muuda sündmusi

en: Publish Events
et: Avalda sündmusi

en: Delete Events
et: Kustuta sündmusi

en: Edit Others' Events
et: Muuda teiste sündmusi

en: Delete Other's Events
et: Kustuta teiste sündmusi

en: Read Private Events
et: Loe privaatseid sündmusi

en: Manage Venues
et: Halda toimumispaiku

en: Manage Event Categories & Tags
et: Halda sündmuste rubriike ja silte

en: Add-on Licence keys
et: Lisa litsentsi koodid

en: Templates
et: Mallid

en: Select which features events should support
et: Vali, mis võimalusi sündmused toetavad

en: Author
et: Autor

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Excerpt
et: Väljavõte

en: Custom Fields
et: Lisaväljad

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Revisions
et: Versioonid

en: Event Tags
et: Sündmuse sildid

en: Show past events:
et: Näita toimunud sündmuseid:

en: Display past events on calendars, event lists and archives (this can be over-ridden by shortcode attributes and widget options).
et: Kuva toimunud sündmusi kalendris, sündmuste nimekirjas ja arhiivis (seda saab ignoreerida lühikoodi attribuutide ja moodulite eelistustega).

en: Add an 'events' link to the navigation menu:
et: Lisa viide 'sündmused' menüüsse

en: Date Format:
et: Kuupäevavorming:

en: This alters the default format for inputting dates.
et: See muudab vaikimisi formaati kuupäevade sisestamiseks.

en: If selected only one occurrence of an event will be displayed on event lists and archives (this can be over-ridden by shortcode attributes and widget options.
et: Kui valitud, siis kuvatakse sündmuste nimekirjas ja arhiivis ainult üks sündmuse toimumine (seda saab ignoreerida lühikoodi attribuutide ja moodulite eelistustega).

en: Are current events past?
et: Käimasolevad sündmused on toimunud?

en: If 'no' is selected, an occurrence of an event is only past when it has finished. Otherwise, an occurrence is considered 'past' as soon as it starts.
et: 'Ei' valimisel on sündmus toimunud, kui ta lõpuaeg on möödas. Vastasel juhul on sündmus toimunud, kui algusaeg on möödas.

en: Delete expired events:
et: Kustuta aegunud sündmused:

en: If selected the event will be automatically trashed 24 hours after the last occurrence finishes.
et: Kui valitud, siis sündmus kustutatakse 24 tundi pärast toimumist.

en: Enable events ICAL feed:
et: Aktiveeri sündmuste ICAL voog:

en: If selected, visitors can subscribe to your events with the url: %s
et: Kui valitud, siis külastajad saavad sündmuste teavitusi aadressilt: %s

en: Exclude events from searches:
et: Eemalda sündmused otsingutulemustest:

en: Enable templates:
et: Aktiveeri mallid:

en: For each of the pages, the corresponding template is used. To use your own template simply give it the same name and store in your theme folder. By default, if Event Organiser cannot find a template in your theme directory, it will use its own default template. To prevent this, uncheck this option. WordPress will then decide which template from your theme's folder to use.
et: Iga lehe puhul kasutatakse vastavad malli. Et kasutada endaloodud malli tuleb anda sellele sama nimi ning paigutada kasutatava teema kausta. Kui Event Organiser ei leia malli teema kaustast, siis kasutatakse vaikimisi malli. Tühista antud valik, et seda ei juhtuks. Sel juhul otsustab WordPress, millist malli kasutatakse.

en: Events archives:
et: Sündmuste arhiiv:

en: Event page:
et: Sündmuse lehekülg:

en: Venue page:
et: Toimumispaiga lehekülg:

en: Events Category page:
et: Sündmuste rubriigi leht:

en: For more information see documentation <a href='%s'>on editing the templates</a>
et: Rohkema info jaoks vaata dokumentatsiooni <a href='%s'>teema muutmises</a>

en: Disable CSS:
et: Keela CSS:

en: Check this option to prevent any stylesheets from Event Organiser being loaded on the front-end
et: Vali, kui soovid vältida Event Organiser'i enda CSS failide laadimist.

en: Enable event pretty permalinks:
et: Aktiveeri kohandatud sündmuste püsiviited:

en: If you have pretty permalinks enabled, select to have pretty premalinks for events.
et: Kui kohandatud püsiviited on aktiveeritud, siis aktiveeri need ka sündmuste jaoks.

en: Event (single)
et: Sündmuse (üksik)

en: Year archive
et: Aasta arhiiv

en: Month archive
et: Kuu arhiiv

en: Day archive
et: Päeva arhiiv

en: Event management permissions
et: Ürituse muutmise õigused

en: Set permissions for events and venue management
et: Sätesta sündmuste ja toimumispaikade haldamise õigused

en: Role
et: Roll

en: None
et: Mitte ükski

en: Choose a custom permalink structure for events, venues, event categories and event tags.
et: Vali sündmustele, toimumispaikadele, sündmuste rubriikidele ja siltidele kohandatud püsiviite struktuur.

en: Please note to enable these structures you must first have pretty permalinks enabled on WordPress in Settings > Permalinks.
et: Et aktiveerida kohandatud sündmuste püsiviiteid, tuleb need kõigepealt aktiveerida WordPressi jaoks: Sätted > Püsiviited.

en: You may also need to go to WordPress Settings > Permalinks and click 'Save Changes' before any changes will take effect.
et: Võib olla, et tehtud muudatuste jõustamiseks, tuleb minna Sätted > Permalinks ning valida 'Salvesta muudatused'.

en: Do not add to menu
et: Ära lisa menüüsse

en: Page list (fallback)
et: Lehekülgede nimekiri (varuvariant)

en: You do not have permission to manage venues
et: Puudub õigus toimumispaikade haldamiseks

en: You do not have permission to edit this venue.
et: Puudub õigus toimumispaiga muutmiseks.

en: Venue <strong>was not</strong> updated
et: Toimumispaika <strong>ei </strong> uuendatud

en: Venue <strong>was not</strong> created
et: Toimumispaika <strong>ei</strong> loodud

en: You do not have permission to delete this venue
et: Puudub õigus toimumispaiga kustutamiseks

en: Venue(s) <strong>were not </strong> deleted
et: Toimumispaika <strong>e </strong> kustutatud

en: Save
et: Salvesta

en: Venue <strong>created</strong>
et: Toimumispaik <strong>loodud</strong>

en: Venue <strong>updated</strong>
et: Toimumispaik <strong>uuendatud</strong>

en: Venue(s) <strong>deleted</strong>
et: Toimumispaik <strong>kustutatud</strong>

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
et: Otsingu - &#8220;%s&#8221; - tulemused

en: Venue name
et: Saali nimi

en: Permalink:
et: Püsiviide:

en: Get Link
et: Viide

en: Slug
et: Lühipealkiri

en: There was an error detecting iCal source.
et: Ilmnes viga iCal  allika leidmisel.

en: Unable to read iCal file
et: iCal faili lugemine ebaõnnestus

en: There was an error opening the ICAL file.
et: Viga ICAL faili avamisel

en: [Lines %1$d-%2$d]
et: [Read %1$d-%2$d]

en: [Line %1$d]
et: [Rida %1$d]

en: Invalid date "%s". Date expected in YYYYMMDD format.
et: Vale kuupäeva formaat "%s". Oodatud kuupäeva formaat: YYYYMMDD format.

en: Invalid datetime "%s". Date expected in YYYYMMDDTHHiissZ or YYYYMMDDTHHiiss format.
et: Vale kuupäeva formaat "%s". Oodatud kuupäeva formaat: YYYYMMDDTHHiissZ or YYYYMMDDTHHiiss .

en: File Error encountered: %d
et: Faili laadimise viga: %d

en: No file detected.
et: Ühtegi faili ei leitud.

en: Invalid file uploaded. The file must be a ics calendar file of type 'text/calendar', no larger than 2MB.
et: Vigane üleslaaditud fail. Fail peab olema ICS kalendrifail ning suur kuni 2MB.

en: File size: %s. File type: %s
et: Faili suurus: %s. Faili tüüp: %s

en: Export Events
et: Ekspordi sündmused

en: The export button below generates an ICS file of your events that can be imported in to other calendar applications such as Google Calendar.
et: Allolev ekspordi nupp genereerib ICS faili, mida saab importida teistesse kalendrirakendustesse nagu Google Calendar.

en: Download Export File
et: Expordi sündmused

en: Import Events
et: Impordi sündmused

en: Import an ICS file.
et: Impordi ICS fail.

en: Import venues
et: Impordi toimumispaigad

en: Import categories
et: Impordi rubriigid

en: Upload ICS file
et: Lae ICS fail üles

en: You do not have sufficient permissions to import events.
et: Sul puuduvad õigused sündmuste importimiseks.

en: No events were imported.
et: Ühtegi sündmust ei imporditud.

en: Warning:
et: Hoiatus:

en: 1 event was successfully imported
et: 1 sündmus edukalt imporditud

en: %d events were successfully imported
et: %d sündmust edukalt imporditud

en: 1 venue was created
et: 1 toimumispaik loodud

en: %d venues were created
et: %d toimumispaika loodud

en: 1 category was created
et: 1 rubriik loodud

en: %d categories were created
et: %d rubriiki loodud

en: Protected
et: Kaitstud

en: Private
et: Privaatne

en: Draft
et: Mustand

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: This event reoccurs
et: See sündmus kordub

en: Edit Event
et: Muuda sündmust

en: Delete this occurrence
et: Kustuta toimumine

en: Break this series
et: Katkesta seeria

en: All Day
et: Terve päev

en: Add To Google Calendar
et: Lisa Google Kalendrisse

en: Search Venues
et: Otsi toimumispaiku

en: View Venue
et: Vaata toimumispaika

en: Edit Venue
et: Muuda toimumispaika

en: Update Venue
et: Uuenda toimumispaika

en: Add New Venue
et: Lisa uus toimumispaik

en: New Venue Name
et: Uue toimumispaiga nimi

en: No venues found
et: Ühtegi toimumispaiga ei leitud

en: Add or remove venues
et: Lisa või eemalda toimumispaiku

en: Separate venues with commas
et: Eralda toimumispaigad komaga

en: Venue Location
et: Toimumispaiga asukoht

en: View all venues
et: Vaata kõiki toimumispaiku

en: No Venue
et: Toimumiskoht puudub

en: Search Categories
et: Otsi rubriike

en: All Categories
et: Kõik rubriigid

en: Parent Category
et: Ülemrubriik

en: Edit Category
et: Muuda rubriik

en: Update Category
et: Uuenda rubriik

en: Add New Category
et: Lisa uus rubriik

en: New Category Name
et: Uus rubriigi nimi

en: No categories found
et: Ühtegi rubriiki ei leitud

en: View all categories
et: Vaata kõiki rubriike

en: Search Tags
et: Otsi silte

en: All Tags
et: Kõik sildid

en: Popular Tags
et: Populaarsed sildid

en: Edit Tag
et: Muuda silti

en: Update Tag
et: Uuenda silti

en: Add New Tag
et: Lisa uus silt

en: New Tag Name
et: Uus sildi nimi

en: No tags found
et: Ühtegi silti ei leitud

en: Choose from the most used tags
et: Vali enimkasutatud siltide hulgast

en: Tags
et: Sildid

en: Add or remove tags
et: Lisa või eemalda silte

en: Separate tags with commas
et: Eralda sildid komaga

en: Add New Event
et: Lisa uus sündmus

en: New Event
et: Uus sündmus

en: All events
et: Kõik sündmused

en: View Event
et: Vaata sündmust

en: Search events
et: Otsi sündmusi

en: No events found
et: Ühtegi sündmust ei leitud

en: No events found in Trash
et: Prügikastist ei leitud ühtegi sündmust

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
et: Sündmus uuendatud. <a href="%s">Vaata sündmust</a>

en: Custom field updated.
et: Lisaväli uuendatud.

en: Custom field deleted.
et: Lisaväli kustutatud.

en: Event updated.
et: Sündmus uuendatud.

en: Event restored to revision from %s
et: Sündmus taastatud versioonist %s

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
et: Sündmus avaldatud. <a href="%s">Vaata sündmust</a>

en: Event saved.
et: Sündmus salvestatud.

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
et: Sündmus postitatud. <a target="_blank" href="%s">Sündmuse eelvaade</a>

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
et: Sündmus planeeritud: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Sündmuse eelvaade</a>

en: M j, Y @ G:i
et: j. M Y H:i

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
et: Sündmuse mustand uuendatud. <a target="_blank" href="%s">Sündmuse eelvaade</a>

en: Creating events
et: Sündmuste loomine

en: Creating events:
et: Sündmuste loomine:

en: The start date is the date the event starts. If the event is a reoccuring event, this is the start date of the first occurrence.
et: Alguskuupäev on kuupäev, millal sündmus algab. Kui sündmus on korduv, siis see on esimese sündmuse kuupäev.

en: The end date is the date the event finishes. If the event is a reoccuring event, this is the end date of the first occurrence.
et: Lõppkuupäev on kuupäev, millal sündmus lõpeb. Kui sündmus on korduv, siis see on viimase sündmuse kuupäev.

en: All dates and times must be entered in the specified format. This format can changed in the settings page.
et: Kõik kuupäevad ja kellaajad peavad olema sisestatud antud vormingus. Vormingut on võimalik muuta sätete lehel.

en: Repeating events
et: Korduvad sündmused

en: To repeat an event according to some regular pattern, use the reoccurrence dropdown menu to select how the event is to repeat. Further options then appear,
et: Sündmuste kordamiseks regulaarse mustri järgi, kasuta kordumiste rippmenüüd, et määrata kuidas sündmused korduvad. Seejärel ilmuvad täpsustavad valikud,

en: Specify how regularly the event should repeat (default 1)
et: Vali kui tihti sündmus peaks korduma (vaikimisi 1)

en: Choose the reoccurrence end date. No further occurrences are added after this date, but an occurrence that starts before may finish after this date.
et: Vali kordumise lõppkuupäev. Peale seda kuupäeva uusi toimumisi ei lisata, kuid toimumine, mis algab enne määratud kuupäeva võib lõppeda peale seda.

en: If monthly reoccurrence is selected, select whether this should repeat on that date of the month (e.g. on the 24th) or on the day of the month (e.g. on the third Tuesday)
et: Kui kuine kordumine on valitud, siis vali, kas kordumine peaks toimuma mingil päeval kuus (näiteks 24.) või mingi nädalapäeval (näiteks 3. teisipäeval)

en: If weekly reoccurrence is selected, select which days of the week the event should be repeated. If no days are selected, the day of the start date is used
et: Kui nädalane kordumine on valitud, siis täpsusta, millisel nädalapäeval tuleb sündmus korrata. Kui ühtegi päeva pole valitud, siis kasutatakse alguskuupäeva nädalapäeva

en: Selecting a venue
et: Valin toimumispaika

en: Use the venues input field to search for existing venues
et: Kasuta toimumispaiga sisendkasti, et otsida olemasolevate hulgast

en: Only pre-existing venues can be selected. To add a venue, go to the venues page.
et: Ainult olemasolevaid toimumispaiku saab valida. Uue lisamiseks, mine toimumispaikade lehele.

en: Overview
et: Ülevaade

en: This is the list of all saved events. Note that <strong> reoccurring events appear as a single row </strong> in the table and the start and end date refers to the first occurrence of that event.
et: See on nimekiri kõigist salvestatud sündmustest. Pane tähele, et <strong>korduvad sündmused kuvatakse ühe reana</strong>, ning alguskuupäeva ja lõppkuupäeva viitavad esimesele sündmusele.

en: Hovering over a row in the venues list will display action links that allow you to manage that venue. You can perform the following actions:
et: Minnes hiirega toimumispaikade tabeli rea kohale kuvatakse võimalikud haldamise toimingud. On võimalik sooritada järgmisi toiminguid:

en: Edit takes you to the editing screen for that venue. You can also reach that screen by clicking on the venue title.
et: Muuda viib sind antud toimumispaiga redigeerimislehele. Ka pealkirjal klikkides on võimalik sinna lehele saada.

en: Delete will permanently remove the venue
et: Kustuta eemaldab jäädavalt toimumispaiga.

en: View will take you to the venue's page
et: Vaata viib sind toimumispaiga lehele.

en: This page shows all (occurrances of) events. You can view the summary of an event by clicking on it. If you have the necessary permissions, a link to the event's edit page will appear also.
et: See leht kuvab kõik sündmused (ka kõik kordumised). Sündmusel klikkides on võimalik näha kokkuvõtet. Kui on olemas vajalikud õigused, siis kuvatakse ka viide sündmuse muutmiseks.

en: By clicking the relevant tab, you can view events in Month, Week or Day mode. You can also filter the events by events by category and venue. The 'go to date' button allows you to quickly jump to a specific date.
et: Klikkides vastavale lipikule, on võimalik vaadata sündmuseid kuu, nädala või päeva vaates. Samuti on võimalik filtreerida sündmusi rubriikide ja toimumispaikade alusel. 'Mine kuupäevale' nupp võimaldab kiirelt liikuda kindlale kuupäevale.

en: Add Event
et: Lisa sündmus

en: You can create an event on this Calendar, by clicking on day or dragging over multiple days (in Month view) or multiple times (in Week and Day view). You can give the event a title, specify a venue and provide a descripton. The event can be immediately published or saved as a draft. In any case, the event is created and you are forwarded to that event's edit page.
et: Kalendris saab luua sündmusi, klikkides päeval või lohistades üle mitme päeva (kuu vaates) või lohistades üle mitme kellaaja (nädala ja päeva vaates). Sündmusele saab anda pealkirja, määrata toimumispaiga ja lisada kirjelduse. Sündmuse saab koheselt avaldada või salvestada mustandina. Igal juhul luuakse sündmus ning suunatakse edasi sündmuse muutmise lehele.

en: For more information
et: Lisainformatsiooni jaoks

en: See the <a %s> documentation</a>
et: Uuri <a %s> dokumentatsiooni</a>

en: Color
et: Värv

en: Assign the category a colour.
et: Määra rubriigile värv.

en: last
et: viimane

en: first
et: esimene

en: second
et: teine

en: third
et: kolmas

en: fourth
et: neljas

en: one time only
et: ainult üks kord

en: custom reoccurrence
et: kohandatud kordumine

en: every day
et: iga päev

en: every %d days
et: iga %d. päev

en: every week on
et: iga nädal

en: every %d weeks on
et: iga %d. nädal

en: every month on the
et: iga kuu

en: every %d months on the
et: iga %d. kuu

en: every year
et: iga aasta

en: every %d years
et: iga %d. aasta

en: Show More
et: Näita rohkem

en: Show Less
et: Näita vähem

en: Hide dates
et: Peida kuupäevad

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: days
et: päevad

en: weeks
et: nädalad

en: months
et: kuud

en: year
et: aasta

en: years
et: aastad

en: every year on the
et: iga aasta

en: every %d years on the
et: iga %d. aasta

en: This event will repeat
et: See sündmus kordub

en: Settings
et: Sätted

en: Address
et: Aadress

en: City
et: Linn

en: State / Province
et: Maakond

en: Post Code
et: Postiindeks

en: Country
et: Riik

en: Schedule not recognised.
et: Tundmatu ajakava.

en: Start date not provided.
et: Algusaeg puudub.

en: Start date occurs after end date.
et: Algusaeg on hiljem kui lõppaeg.

en: Schedule end date is before is before the start date.
et: Lõppaeg on enne algusaega.

en: Invalid monthly schedule (invalid ordinal)
et: Vigane kuine graafik (vigane järgarg)

en: Later events <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et: Hilisemad sündmused <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en:  <span class="meta-nav">&larr;</span> Newer events
et:  <span class="meta-nav">&larr;</span> Varasemad sündmused

en: Nothing Found
et: Midagi ei leitud

en: Apologies, but no results were found for the requested archive.
et: Vabandust, kuid antud arhiivist ei leitud ühtegi tulemust

en: This event finished on %s
et: Sündmus on lõppenud %s

en: This event was posted in %1$s by <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark the <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.
et: See sündmus postitati %1$s <a href="%5$s">%4$s</a> poolt. Lisa <a href="%2$s" title="Püsiviide %3$s" rel="bookmark">püsiviide</a> järjehoidjaks.

en: This event was posted by <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark the <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.
et: See sündmus postitati <a href="%5$s">%4$s</a> poolt. Lisa <a href="%2$s" title="Püsiviide %3$s" rel="bookmark">püsiviide</a> järjehoidjaks.

en: Event Category Archives: %s
et: Sündmuste rubriikide arhiiv: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested category.
et: Vabandust, kuid antud rubriigist ei leitud ühtegi sündmust.

en: Event Tag Archives: %s
et: Sündmuste siltide arhiiv: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested tag.
et: Vabandust, kuid antud sildiga ei leitud ühtegi sündmust.

en: Events at: %s
et: Sündmused: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested venue.
et: Vabandust, kuid antud toimumispaigas ei leitud ühtegi sündmust.
