Event Organiser - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Displays a list of events, grouped by date
lv: Tiek radīts saraksts ar pasākumiem, kas sagrupēti pēc datuma

en: Events Agenda
lv: Pasākumi nosecībā

en: Title
lv: Nosaukums

en: Group by
lv: Iedalīt pēc klases

en: today
lv: Šodien

en: Event Details
lv: Pasākuma norise

en: Start
lv: Sākums

en: End
lv: Beidzas

en: Add To Google Calendar
lv: Pievienot Google kalendāram

en: Venue:
lv: Kur:

en: Tags
lv: Tagi

en: Overview
lv: Kopskats

en: Delete will permanently remove the venue
lv: Izdzēst šo pasākumu

en: Add Event
lv: Pievienot pasākumu

en: For more information
lv: Vairāk informācijai

en: See the <a %s> documentation</a>
lv: Apskatīt <a %s> dokumentu</a>

en: Go Pro!
lv: Izvēlies profesionālo versiju

en: Color
lv: krāsa

en: Assign the category a colour.
lv: Iestatīt kategorijai krāsu

en: last
lv: pēdējais

en: first
lv: pirmais

en: second
lv: otrais

en: third
lv: trešais

en: fourth
lv: ceturtais

en: one time only
lv: vienreizējs

en: every day
lv: katru dienu

en: every %d days
lv: katru %d dienu

en: every week on
lv: katru nedēļu

en: every %d weeks on
lv: katru %d nedēļu

en: every month on the
lv: katru mēnesi

en: every %d months on the
lv: katru %d mēnesi

en: every year
lv: Katru gadu

en: every %d years
lv: katru %d gadu

en: Show More
lv: Rādīt vairāk

en: Show Less
lv: Radīt mazāk

en: Hide dates
lv: Paslēpt datumu

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: days
lv: dienas

en: weeks
lv: nedēļas

en: months
lv: mēneši

en: year
lv: gads

en: years
lv: gadi

en: every year on the
lv: Katru gadu

en: every %d years on the
lv: katru %d gadu

en: This event will repeat
lv: Šis pasākums atkārtoti notiks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Dismiss this notice
lv: Atcelt paziņojumu

en: Dismiss
lv: Atcelt

en: Address
lv: Adrese

en: City
lv: Pilsēta

en: State / Province
lv: Štats

en: Post Code
lv: Pasta indeks

en: Country
lv: Valsts

en: Schedule not recognised.
lv: Grafiks netika atpazīts

en: Invalid monthly schedule (invalid ordinal)
lv: Nederīgs ikmēneša grafiks

en: Event does not contain any dates.
lv: Pasākums nesatur informāciju par norises laiku

en: Occurrence not deleted. Occurrence not found.
lv: Pasākums nav atrasts

en: Events:
lv: Pasākumi:

en: Later events <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lv: Citi pasākumi

en:  <span class="meta-nav">&larr;</span> Newer events
lv: <span class="meta-nav"> ← </ span> Jaunākie notikumi

en: Nothing Found
lv: Nekas nav atrasts

en: Apologies, but no results were found for the requested archive.
lv: Atvaino, arhīvā nav informācijas par pasākumiem pēc šiem kritērijiem

en: Upcoming Dates
lv: Gaidāmie notikumi

en: Apologies, but no events were found for the requested category.
lv: Atvaino, arhīvā nav informācijas par pasākumiem pēc šiem kritērijiem
