Event Organiser - en to nl translation catalogue (406 entries)

en: Displays a list of events, grouped by date
nl: Toon een lijst met evenementen, groeperen op datum

en: Events Agenda
nl: Evenementen Agenda

en: Title
nl: Titel

en: Group by
nl: Groepeer op

en: Day
nl: Dag

en: Month
nl: Maand

en: Group date format
nl: Groep datumnotatie

en: Event date/time format
nl: Evenement datum/tijd opmaak

en: Include 'Add To Google' link
nl: Voeg de 'Add To Google' link toe

en: Displays a calendar of your events
nl: Toont een kalender van de evenementen

en: Events Calendar
nl: Evenementen Kalender

en: Include past events
nl: Inclusief evenementen die reeds zijn geweest

en: Show long events
nl: Toon lange evenementen

en: Link directly to event for days with only one event
nl: Ga direct naar het evenement voor dagen met slechts een evenement

en: Event categories
nl: Evenement categorie&#235;n

en: List category slug(s), seperate by comma. Leave blank for all
nl: Toon categorie slug(s), gescheiden door komma. Leeg laten voor alle.

en: Event venue
nl: Evenementenlocatie

en: All Venues
nl: Alle Locaties

en: Previous month
nl: Vorige maand

en: Next month
nl: Volgende maand

en: Displays a list of events
nl: Toont een lijst met evenementen

en: Events
nl: Evenementen

en: Number of events
nl: Aantal evenementen

en: Venue
nl: Locatie

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Start date
nl: Startdatum

en: Publish date
nl: Publicatiedatum

en: ASC
nl: Oplopend

en: DESC
nl: Aflopend

en: Group occurrences
nl: Groepeer op terugkeerpatroon

en: Template (leave blank for default)
nl: Sjabloon (laat leeg voor standaard)

en: Event list widget placeholders
nl: Plaatsaanduidingen evenementenlijst widget

en: You can use specified tags as placeholders for event information which you want to appear in the widget. <a href="%s" target="_blank"> Find out more</a>.
nl: Je kunt specifieke tags gebruiken als tijdelijke aanduidingen voor informatie over het evenement die je wilt weergeven in de widget. <a href="%s" target="_blank"> Meer informatie</a>.

en: 'No events' message
nl: 'Geen evenementen' bericht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Delete
nl: Verwijderen

en: View
nl: Bekijken

en: A list or dropdown of event categories
nl: Een keuzelijst van evenement categorie&#235;n

en: Event Categories
nl: Evenement categorie&#235;n

en: Categories
nl: Categorie&#235;n

en: Select Category
nl: Selecteer categorie

en: Title:
nl: Titel:

en: Display as dropdown
nl: Geef weer als dropdown

en: Show hierarchy
nl: Toon Hierarchie

en: A list or dropdown of event venues
nl: Een keuzelijst van evenement locaties

en: Event Venues
nl: Evenement locaties

en: Venues
nl: Locaties

en: Select Venue
nl: Selecteer locatie

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nl: Er is geen samenvatting omdat dit bericht is beveiligd.

en: Event Organiser Extensions
nl: Evente Organiser Extensies

en: Extensions
nl: Extensies

en: Event Organiser offers a range of extension which add additional features to the plug-in.
nl: Event Organiser bied een assortiment van extensies die extra functionaliteit bieden aan de plug-in Event Organiser

en: Find out more &hellip;
nl: Leer meer over Event Organiser

en: Calendar View
nl: Bekijk Kalender

en: today
nl: vandaag

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: go to date
nl: ga naar datum

en: You do not have sufficient permissions to create events.
nl: U heeft geen toestemming om evenementen aan te maken.

en: You do not have sufficient permissions to edit this event.
nl: U heeft geen toestemming om evenementen te veranderen.

en: You do not have sufficient permissions to delete this event.
nl: U heeft geen toestemming om dit evenement te verwijderen.

en: Occurrence deleted.
nl: Gebeurtenis verwijderd.

en: Calendar options
nl: Kalender opties

en: 24 hour time
nl: 24-uurs tijd

en: Loading&#8230;
nl: Laden&#8230;

en: Current date/time
nl: Huidge datum/tijd

en: Create an event
nl: Maak een gebeurtenis aan

en: When
nl: Als

en: Event Title
nl: Evenement Titel

en: Where
nl: Waar

en: Save Draft
nl: Opslaan

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Publish Event
nl: Publiceer

en: Submit for Review
nl: Wachten op review

en: Event Details
nl: Evenement gegevens

en: Event Detail
nl: Evenement kenmerk

en: System Info
nl: Systeem Informatie

en: This page highlights useful information for debugging. If you're reporting a bug, please include this information.
nl: Deze pagina laat belangrijke informatie voor debuggen zien. Graag deze informatie bijsluiten als je een fout rapporteert.

en: The 'system info' link in under the Events admin tab is only visible to admins and only when <code>WP_DEBUG</code> is set to <code>true</code>.
nl: De 'systeem info' link onderaan het tabblad 'Events admin' is alleen zichtbaar voor admins en alleen wanneer <code>WP_DEBUG</code> is gewijzigd in <code>true</code>.

en: Most bugs arise from theme or plug-in conflicts. You can check this by disabling all other plug-ins and switching to TwentyTweleve.
nl: De meeste problemen worden veroorzaakt door een conflict met het thema of een plugin. Je kan dit controleren door alle plugins uit te schakelen en dan over te schakelen naar het standaard thema TwentyTwelve.

en: To help speed things along, if you report a bug please indicate if you have done so. Once the plug-in or theme has been identified it is often easy to resolve the issue.
nl: Om problemen sneller te verhelpen, wanneer je een bug door geeft laat dit dan weten. Zodra de plug-in of thema is geïdentificeerd is het vaak eenvoudig om het probleem op te lossen.

en: Below any <strong>known</strong> plug-in and theme conflicts are highlighted in red.
nl: Hieronder staan de <strong>bekende>/strong> plugin en thema problemen gemarkeerd in rood.

en: Download system information file
nl: Download bestand met systeem informatie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Known plug-in & theme conflicts, highlighted in red, may be minor or have a simple resolution. Please contact support.
nl: Bekende plug-in & thema conflicten, in rood gemarkeerd, kunnen klein zijn of hebben wellicht een eenvoudige oplossing. Neem contact op met support.

note: / TRANSLATORS: [this plugin] has only been tested up to [required plugin] [required plugin version]
en: %s has only been tested up to %s %s
nl: %s is alleen getest tot %s %s

note: / TRANSLATORS: [this plugin] requires [required plugin] version [required plugin version] or higher
en: %s requires %s version %s or higher
nl: %s benodigd %s versie %s of hoger

en: unknown
nl: onbekend

en: Organiser
nl: Organisator

en: This is a reoccurring event
nl: Dit is een terugkerend evenement

en: Check to edit this event and its reoccurrences
nl: Aanvinken om dit evenement en het terugkeerpatroon te bewerken

en: Ensure dates are entered in %1$s format and times in 24 hour format
nl: Datums moeten in %1$s notatie worden ingevoerd en tijden in 24 uurs notatie

en: Ensure dates are entered in %1$s format and times in 12 hour format
nl: Datums moeten in %1$s notatie worden ingevoerd en tijden in 12 uurs notatie

en: Start Date/Time
nl: Start Datum/Tijd

en: End Date/Time
nl: Eind Datum/Tijd

en: All day
nl: Duurt hele dag

en: Reoccurence:
nl: Terugkeerpatroon:

en: daily
nl: ja, dagelijks

en: weekly
nl: ja, weekelijks

en: monthly
nl: ja, maandelijks

en: yearly
nl: ja, jaarlijks

en: custom
nl: Aangepast

en: Repeat every
nl: Herhaal elke

en: on
nl: op

en: day of month
nl: dag van de maand

en: day of week
nl: week van de maand

en: until
nl: tot

en: Include/Exclude occurrences
nl: Gebeurtenissen omvatten/uitsluiten

en: Show dates
nl: Toon datums

en: Select a venue
nl: Selecteer een locatie

en: Venue Name
nl: Locatie naam

en: Event dates were not saved.
nl: Gegevens zijn niet opgeslagen

en: Get Event Organiser Pro Add-On
nl: Verkrijg de Event Organiser Pro Extensie

en: Go Pro
nl: Ga voor de Pro versie

en: Get Event Organiser Pro
nl: Verkrijg Event Organiser Pro

en: Event Organiser Pro is a premium add-on bringing advanced booking management to Event Organiser.
nl: Event Organiser Pro is een hoogwaardige extensie met vergevorderde reserveringsbeheer mogelijkheden als uitbreiding op Event Organizer.

en: But that's not all &hellip;
nl: Maar dat is nog niet alles ...

en: Flexible Booking Options
nl: Flexibele Reserverings Opties

en: Sell tickets for specific dates or sell tickets for all dates of an event - such as booking places on a course. You can offer multiple tickets, and customise the booking form to suit your needs.
nl: Verkoop kaarten voor specifieke data of verkoop kaarten voor alle dagen van een evenement (zoals reserveringsplaatsen van een cursus). U kunt verscheidene kaarten aanbieden en het boekingsformulier aanpassen naar wens.

en: Additional shortcodes & improved UI
nl: Additionele shortcodes & verbeterde gebruikersinterface

en: Give your users the ability to search and filter through your events with the event search shortcode. Event Organiser Pro also adds a text editor button to make inserting and configuring your shortcodes that bit easier.
nl: Geef uw bezoekers de mogelijkheid te zoeken naar uw evenementen te zoeken of te filteren d.m.v. de evenementen zoek shortcodes. Event Organiser Pro voegt daarnaast een tekst bewerker knop toe om het configuren van shortcodes eenvoudiger te maken.

en: Venue custom fields & thumbnails
nl: Speciale locatie velden en thumbnails

en: Add information on your venue pages with venue custom fields, or give your venues more attentioned with their own 'featured image'
nl: Voeg informatie op uw locatie pagina's d.m.v. speciale locatie velden, of trek meer aandacht d.m.v. een geselecteerde afbeelding

en: Go to Event Organiser settings
nl: Ga naar de Evenementen Beheer instellingen

en: Event
nl: Evenement

en: Reoccurrence
nl: Herhaling

en: View all events
nl: Alle evenementen

en: Future events
nl: Toekomstige evenementen

en: Expired events
nl: Afgelopen evenementen

en: Events within 24 hours
nl: Evenementen binnen 24 uur

en: Events within 1 week
nl: Evenementen binnen een week

en: Events within %d weeks
nl: Evenementen binnen %d Weken

en: Events within 1 month
nl: Evenementen binnen 1 maand

en: Events within %d months
nl: Evenementen binnen %d maanden

en: Events within 1 year
nl: Items binnen 1 jaar

en: &mdash; No Change &mdash;
nl: — Geen Wijzigingen —

en: General
nl: Algemeen

en: Permissions
nl: Toestemmingen

en: Event Organiser Settings
nl: Event Organiser instellingen

en: Edit Events
nl: Evenementen bewerken

en: Publish Events
nl: Evenementen publiceren

en: Delete Events
nl: Evenementen verwijderen

en: Edit Others' Events
nl: Evenementen van anderen bewerken

en: Delete Other's Events
nl: Evenementen van anderen verwijderen

en: Read Private Events
nl: Prive evenementen lezen

en: Manage Venues
nl: Locaties bewerken

en: Manage Event Categories & Tags
nl: Evenement categorie&#235;n en zoekwoorden bewerken

en: Add-on Licence keys
nl: Licentie sleutels van extensies

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Select which features events should support
nl: Selecteer de kenmerken van evenementen

en: Author
nl: Auteur

en: Thumbnail
nl: Icoon

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Comments
nl: Reacties

en: Revisions
nl: Revisies

en: Event Tags
nl: Evenement zoekwoorden

en: Show past events:
nl: Toon afgelopen evenementen

en: Display past events on calendars, event lists and archives (this can be over-ridden by shortcode attributes and widget options).
nl: Toon afgelopen evenementen op de kalender, item-lijst en in het archief (kan door short-code en widget worden overruled).

en: Add an 'events' link to the navigation menu:
nl: Een 'Evenementen' Link toevoegen aan menu:

en: Date Format:
nl: Datum instelling:

en: dd-mm-yyyy
nl: dd-mm-jjj

en: mm-dd-yyyy
nl: dd-mm-jjj

en: yyyy-mm-dd
nl: jjjj-mm-dd

en: This alters the default format for inputting dates.
nl: Dit past de standaard datum weergave aan.

en: If selected only one occurrence of an event will be displayed on event lists and archives (this can be over-ridden by shortcode attributes and widget options.
nl: Indien gekozen zal slechts een gebeurtenis van terugkerend evenement worden getoond in evenementlijsten en archieven (dit kan worden aangepast d.m.v. shortcode-attributen en widget opties).

en: Are current events past?
nl: Evenementen op dit moment zijn verledentijd?

en: If 'no' is selected, an occurrence of an event is only past when it has finished. Otherwise, an occurrence is considered 'past' as soon as it starts.
nl: Indien 'nee' is gekozen, dan zal een gebeurtenis pas na afloop van het evenement worden beschouwd als zijnde in het verleden. Anders zal de gebeurtenis direct na aanvang worden beschouwd als zijnde in het verleden.

en: Delete expired events:
nl: Verwijder afgelopen evenementen:

en: If selected the event will be automatically trashed 24 hours after the last occurrence finishes.
nl: Indien geselecteerd zal het evenement automatisch worden verwijderd, 24 uur na afloop van de laatste gebeurtenis.

en: Enable events ICAL feed:
nl: ICAL Feed voor evenementen activeren

en: If selected, visitors can subscribe to your events with the url: %s
nl: Indien aangevinkt, dan kunnen bezoekers zich inschrijven via de volgende feed-url: %s

en: Exclude events from searches:
nl: Aanvinken indien niet kan worden gezocht op gebeurtenissen

en: Enable templates:
nl: Activeer templates:

en: For each of the pages, the corresponding template is used. To use your own template simply give it the same name and store in your theme folder. By default, if Event Organiser cannot find a template in your theme directory, it will use its own default template. To prevent this, uncheck this option. WordPress will then decide which template from your theme's folder to use.
nl: Er wordt altijd eerst gezocht naar templates in het eigen thema. Als die daar niet in zitten dan wordt gezocht in de plugin-map. Als er niet mag worden gezocht binnen de plugin-map dan het vinkje uitzetten. (standaard: aangevinkt!)

en: Events archives:
nl: Evenementen Archief:

en: Event page:
nl: Evenement pagina:

en: Venue page:
nl: Locatie pagina:

en: Events Category page:
nl: Evenement categorie pagina:

en: For more information see documentation <a href='%s'>on editing the templates</a>
nl: Voor meer informatie zie documentatie <a href='%s'>on editing the templates</a>

en: Disable CSS:
nl: Uitschakelen CSS:

en: Check this option to prevent any stylesheets from Event Organiser being loaded on the front-end
nl: Vink deze optie aan om te voorkomen dat eventuele stylesheets van Event Organiser aan de front-end worden geladen

en: Enable event pretty permalinks:
nl: Activeer mooie permalinks:

en: If you have pretty permalinks enabled, select to have pretty premalinks for events.
nl: Aanvinken en de onderstaande links aanpassen in de eigen taal.

en: Event (single)
nl: Evenement

en: Events page
nl: Evenementen pagina

en: Event (date archive)
nl: Evenement (datum archief)

en: Year archive
nl: Archief per jaar

en: Month archive
nl: Archief per maand

en: Day archive
nl: Archief per dag

en: Event management permissions
nl: Evenementenbeheerpermissies

en: Set permissions for events and venue management
nl: Permissie instellen voor evenementen en locaties

en: Role
nl: Rol

en: None
nl: Geen

en: Choose a custom permalink structure for events, venues, event categories and event tags.
nl: Kies een mooie permalink voor de onderstaande pagina soorten.

en: Please note to enable these structures you must first have pretty permalinks enabled on WordPress in Settings > Permalinks.
nl: Hiervoor moeten de permalinks wel zijn geactiveerd (Instellingen > Permalinks).

en: You may also need to go to WordPress Settings > Permalinks and click 'Save Changes' before any changes will take effect.
nl: Voordat de wijzigingen actief worden kan het noodzakelijk zijn om naar WordPress Instellingen > Permalinks te gaan en te klikken op 'Wijzigingen opslaan'.

en: Do not add to menu
nl: Voeg niet toe aan het menu

en: Page list (fallback)
nl: Paginalijst (Herstelpunten)

en: You do not have permission to manage venues
nl: U heeft geen toestemming om Locaties te bewerken

en: You do not have permission to edit this venue.
nl: U heeft geen toestemming om de locatie aan te passen.

en: Venue <strong>was not</strong> updated
nl: Locatie(s) <strong>NIET</strong> aangepast

en: Venue <strong>was not</strong> created
nl: Locatie(s) <strong>NIET</strong> aangemaakt

en: You do not have permission to delete this venue
nl: U heeft geen toestemming om deze locatie(s) te verwijderen.

en: Venue(s) <strong>were not </strong> deleted
nl: Locatie(s) <strong>NIET</strong> verwijderd

en: Save
nl: Opslaan

en: Venue <strong>created</strong>
nl: Locatie <strong>aangemaakt</strong>

en: Venue <strong>updated</strong>
nl: Locatie <strong>bijgewerkt</strong>

en: Venue(s) <strong>deleted</strong>
nl: Locatie(s) <strong>SUCCESVOL</strong> verwijderd

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl: Zoekresultaat voor &#8220;%s&#8221;

en: Latitude/Longitude:
nl: Lengtegraad/breedtegraad

en: Venue name
nl: Locatie naam

en: Get Link
nl: Link tonen

en: Slug
nl: URL naam

en: There was an error detecting iCal source.
nl: Een error is opgetreden tijdens het detecteren van de iCal bestandsbron.

en: Unable to read iCal file
nl: Niet in staat het iCal bestand uit te lezen.

en: Feed not found
nl: iCal Feed niet gevonden

en: There was an error fetching the feed. Response code: %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de feed. Response code: %s.

en: There was an error opening the ICAL file.
nl: Er is een fout bij het openen van het ICAL bestand.

en: [Lines %1$d-%2$d]
nl: [Regelnummers %1$d-%2$d]

en: [Line %1$d]
nl: [Regelnummer %1$d]

en: Invalid date "%s". Date expected in YYYYMMDD format.
nl: Ongeldige datum "%s". Datum formaat YYYYMMDD wordt verwacht.

en: Invalid datetime "%s". Date expected in YYYYMMDDTHHiissZ or YYYYMMDDTHHiiss format.
nl: Ongeldige datumtijd notatie "%s". Datum formaat YYYYMMDDHHiissZ or YYYYMMDDTHHiiss wordt verwacht.

en: File Error encountered: %d
nl: Bestandsfout: %d

en: No file detected.
nl: Geen bestanden gevonden.

en: Invalid file uploaded. The file must be a ics calendar file of type 'text/calendar', no larger than 2MB.
nl: Ongeldig bestand geüpload. Het bestand moet van een .ics kalender bestand zijn met het type 'text/calender', niet groter dan 2MB.

en: File size: %s. File type: %s
nl: Bestandsgrootte: %s. Beststandstype: %s

en: Export Events
nl: Exporteer evenementen

en: The export button below generates an ICS file of your events that can be imported in to other calendar applications such as Google Calendar.
nl: De onderstaande Export-knop genereert een ICS bestand van de evenementen die kan worden geimporteerd in andere kalenders zoals Google Kalender.

en: Download Export File
nl: Exportbestand downloaden

en: Import Events
nl: Importeer evenementen

en: Import an ICS file.
nl: Importeer een ICS bestand

en: Import venues
nl: Importeer locaties

en: Import categories
nl: importeer categorieën

en: Upload ICS file
nl: Upload ICS bestand

en: You do not have sufficient permissions to import events.
nl: U heeft geen toestemming om evenementen te importeren.

en: No events were imported.
nl: Er zijn geen evenementen geimporteerd.

en: Error:
nl: Fout:

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: 1 event was successfully imported
nl: Er is 1 evenement geimporteerd

en: %d events were successfully imported
nl: Er zijn %d gebeurtenissen geimporteerd

en: 1 venue was created
nl: Er is 1 locatie aangemaakt

en: %d venues were created
nl: %d locaties aangemaakt

en: 1 category was created
nl: 1 categorie aangemaakt

en: %d categories were created
nl: %d categorieën aangemaakt

en: Protected
nl: Beveiligd

en: Private
nl: Prive

en: Draft
nl: Ontwerp

en: End
nl: Einde

en: This event reoccurs
nl: Herhaalt zich

en: Edit Event
nl: Evenement bewerken

en: Delete this occurrence
nl: Deze gebeurtenis verwijderen

en: Break this series
nl: Splits deze serie

en: All Day
nl: Duurt hele dag

en: Add To Google Calendar
nl: Voeg toe aan Google Kalender

en: Search Venues
nl: Locaties doorzoeken

en: View Venue
nl: Locatie tonen

en: Edit Venue
nl: Locatie bewerken

en: Update Venue
nl: Locatie bijwerken

en: Add New Venue
nl: Locatie toevoegen

en: New Venue Name
nl: Nieuwe locatie naam

en: No venues found
nl: Geen locaties gevonden

en: Add or remove venues
nl: Locaties toevoegen of verwijderen

en: Separate venues with commas
nl: gebruik komma's om locaties te scheiden

en: Venue Location
nl: Locatie

en: View all venues
nl: Alle locaties

en: Venue:
nl: Locatie:

en: No Venue
nl: Geen locatie

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
nl: Categorie

en: Search Categories
nl: Categorie&#235;n doorzoeken

en: All Categories
nl: Alle categorie&#235;n

en: Parent Category
nl: Bovenliggende categorie

en: Parent Category:
nl: Bovenliggende categorie:

en: Edit Category
nl: Categorie aanpassen

en: Update Category
nl: Categorie bijwerken

en: Add New Category
nl: Categorie toevoegen

en: New Category Name
nl: Nieuwe categorie naam

en: No categories found
nl: Geen categorie&#235;n gevonden

en: View all categories
nl: Alle categorie&#235;n

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
nl: Zoekwoord

en: Search Tags
nl: Zoekwoorden zoeken

en: All Tags
nl: Alle zoekwoorden

en: Popular Tags
nl: Populaire zoekwoorden

en: Edit Tag
nl: Zoekwoord aanpassen

en: Update Tag
nl: Zoekwoord bijwerken

en: Add New Tag
nl: Zoekwoord toevoegen

en: New Tag Name
nl: Nieuwe zoekwoord naam

en: No tags found
nl: Geen zoekwoorden gevonden

en: Choose from the most used tags
nl: Kies uit de meest gebruikte zoekwoorden

en: Tags
nl: Zoekwoorden

en: Add or remove tags
nl: Zoekwoorden toevoegen of verwijderen

en: Separate tags with commas
nl: Zoekwoorden scheiden door komma's

en: View all tags
nl: Toon alle zoekwoorden

[ctx: post]
en: Add New
nl: Nieuw evenement

en: Add New Event
nl: Evenement toevoegen

en: New Event
nl: Nieuw evenement

en: All events
nl: Alle evenementen

en: View Event
nl: Bekijk evenement

en: Search events
nl: Zoek evenementen

en: No events found
nl: Geen evenementen gevonden

en: No events found in Trash
nl: Geen evenementen gevonden in de prullenbak

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
nl: Evenement bijgewerkt. <a href="%s">Bekijk evenement</a>

en: Custom field updated.
nl: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Custom field deleted.
nl: Aangepast veld verwijderd.

en: Event updated.
nl: Evenement bijgewerkt.

en: Event restored to revision from %s
nl: Evenement teruggezet naar versie van %s

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
nl: Evenement gepupliceerd <a href="%s">Bekijk gebeurtenis</a>

en: Event saved.
nl: Evenement opgeslagen.

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
nl: Evenement verstuurd <a target="_blank" href="%s">Bekijk evenement</a>

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
nl: Evenement gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Bekijk evenement</a>

en: M j, Y @ G:i
nl: j M, Y - G:i

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
nl: Evenement concept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Bekijk evenement</a>

en: This event has been broken from a recurring event.
nl: Dit evenement is losgekoppeld van een terugkerende gebeurtenis.

en: Creating events
nl: Evenementen aanmaken

en: Creating events:
nl: Aanmaken evenementen:

en: The start date is the date the event starts. If the event is a reoccuring event, this is the start date of the first occurrence.
nl: De startdatum is de datum waarop het evenement begint. Bij evenementen die terugkeren is deze datum de startdag van de eerste gebeurtenis.

en: The end date is the date the event finishes. If the event is a reoccuring event, this is the end date of the first occurrence.
nl: De einddatum is de datum waarop het evenement stopt. Bij evenementen die terugkeren is het de einddatum van de eerste gebeurtenis.

en: All dates and times must be entered in the specified format. This format can changed in the settings page.
nl: Alle datums en tijden moeten worden opgegeven in de juiste format. Dit kan worden aangepast op de instellingen-pagina.

en: Repeating events
nl: Terugkerende evenementen

en: To repeat an event according to some regular pattern, use the reoccurrence dropdown menu to select how the event is to repeat. Further options then appear,
nl: Maak een keuze uit de keuzelijst om een evenement te herhalen volgens een terugkeerpatroon. Aanvullende instelmogelijkheden worden dan zichtbaar.

en: Specify how regularly the event should repeat (default 1)
nl: Hoe vaak moet het evenement herhalen (standaard 1)

en: Choose the reoccurrence end date. No further occurrences are added after this date, but an occurrence that starts before may finish after this date.
nl: Kies de einddatum voor het terugkeerpatroon. Er zullen geen nieuwe evenementen worden toegevoegd na deze datum, maar evenementen die al gestart zijn kunnen wel eindigen na deze datum.

en: If monthly reoccurrence is selected, select whether this should repeat on that date of the month (e.g. on the 24th) or on the day of the month (e.g. on the third Tuesday)
nl: Wanneer het evenement maandelijks terugkeerd, dan kunt u kiezen voor een vaste datum (b.v. iedere 24e van de maand) of een vaste dag (b.v. iedere 3e dinsdag)

en: If weekly reoccurrence is selected, select which days of the week the event should be repeated. If no days are selected, the day of the start date is used
nl: Wanneer het evenement wekelijks terugkeerd, kies dan de dagen van de week waarop het evenement zich herhaald. Indien geen dag wordt gekozen, dan wordt standaard de dag van de startdatum gebruikt.

en: Selecting a venue
nl: Locatie selecteren

en: Use the venues input field to search for existing venues
nl: Gebruik het input veld om te kiezen uit reeds aangemaakte locaties

en: Only pre-existing venues can be selected. To add a venue, go to the venues page.
nl: Staat de locatie er nog niet tussen. Maak dan een nieuwe locatie aan vai de Locatie pagina.

en: Overview
nl: Overzicht

en: This is the list of all saved events. Note that <strong> reoccurring events appear as a single row </strong> in the table and the start and end date refers to the first occurrence of that event.
nl: Dit is de lijst van alle evenementen. Terugkerende evenementen staan op een enkele regel bij elkaar. In de tabel staat de start- en einddatum van de eerste gebeurtenis. Klik op het evenement om het terugkeerpatroon te bekijken.

en: Hovering over a row in the venues list will display action links that allow you to manage that venue. You can perform the following actions:
nl: Bij bewegen van de muis over de lijst met locaties verschijnen er actie-links om de locatie te bewerken. De volgende acties zijn mogelijk:

en: Edit takes you to the editing screen for that venue. You can also reach that screen by clicking on the venue title.
nl: Door te klikken op de titel of op bewerken komt u in het bewerkingsscherm.

en: Delete will permanently remove the venue
nl: Door te klikken op verwijderen wordt de locatie permanent verwijderd.

en: View will take you to the venue's page
nl: Door te klikken op bekijken komt u op de locatie-pagina.

en: This page shows all (occurrances of) events. You can view the summary of an event by clicking on it. If you have the necessary permissions, a link to the event's edit page will appear also.
nl: Deze pagina toont alle evenementen met hun terugkeerpatronen. Bekijk de samenvatting van een evenement door er op te klikken.

en: By clicking the relevant tab, you can view events in Month, Week or Day mode. You can also filter the events by events by category and venue. The 'go to date' button allows you to quickly jump to a specific date.
nl: Door te klikken op het juiste tabblad kunt u evenementen bekijken in dag, week of maand weergave. U kunt evenementen filteren op evenement, op categorie en op locatie. Met de 'ga naar datum'-knop kunt u snel naar een bepaalde datum gaan.

en: Add Event
nl: Evenement toevoegen

en: You can create an event on this Calendar, by clicking on day or dragging over multiple days (in Month view) or multiple times (in Week and Day view). You can give the event a title, specify a venue and provide a descripton. The event can be immediately published or saved as a draft. In any case, the event is created and you are forwarded to that event's edit page.
nl: U kunt evenementen toevoegen aan deze kalender door op een dag te klikken of door meerdere dagen te selecteren (in maand weergave) of meerdere tijden (in dag of week weergave). U kunt een titel, een locatie en een omschrijving toevoegen. Het evenement kan direct worden gepubliceerd of worden bewaard als concept.

en: For more information
nl: Voor meer informatie

en: See the <a %s> documentation</a>
nl: Bekijk de <a %s> documentatie</a>

en: Debugging Event Organiser
nl: Event Organiser debuggen

en: Go Pro!
nl: Ga voor Pro!

en: Color
nl: Kleur

en: Assign the category a colour.
nl: Kies een kleur voor de categorie.

en: last
nl: laatste

en: first
nl: eerste

en: second
nl: tweede

en: third
nl: derde

en: fourth
nl: vierde

en: one time only
nl: eenmalig

en: custom reoccurrence
nl: aangepast terugkeerpatroon

en: every day
nl: elke dag

en: every %d days
nl: elke %d dagen

en: every week on
nl: elke week op

en: every %d weeks on
nl: elke %d weken op

en: every month on the
nl: elke maand op de

en: every %d months on the
nl: elke %d maanden op de

en: every year
nl: elk jaar

en: every %d years
nl: elke %d jaar

en: Show More
nl: Toon meer

en: Show Less
nl: Toon minder

en: Hide dates
nl: Verberg datums

en: Hour
nl: uur

en: Minute
nl: minuut

en: days
nl: dagen

en: weeks
nl: weken

en: months
nl: maanden

en: year
nl: jaar

en: years
nl: jaren

en: every year on the
nl: elk jaar op de

en: every %d years on the
nl: elke %d jaren op de

en: This event will repeat
nl: Dit evenement herhaalt zich

en: Settings
nl: Instellingen

en: <h4>City & State Fields Added</h4>City and state / province fields for venues have now been added. </br> If you'd like, Event Organiser can <a href='%s'>attempt to auto-fill them</a>. You can always manually change the details aftewards.
nl: <h4>Stad en Staat/Provincie Velden Toegevoegd</h4>Stad en Staat/Provincie velden voor locaties zijn nu toegevoegd</br> Op uw verzoek kan Event Organiser can <a href='%s'>automatisch deze aanvullen</a>. U bent altijd in de gelegenheid later details te wijzigen.

en: <h4>The Default Templates Have Changed</h4>Don't panic! If you've set up your own templates in your theme you won't notice any change. </br> If you haven't and want the old templates back, <a href='http://wp-event-organiser.com/blog/new-default-templates-in-1-7'>see this post<a/>.
nl: <h4>het standaard Sjabloon is gewijzigd</h4>Wees niet ongerust! Indien u uw eigen sjabloon in uw thema heeft gebruikt zult u geen veranderingen moeten constateren. </br> Als u het oude sjabloon terug wilt <a href='http://wp-event-organiser.com/blog/new-default-templates-in-1-7'>zie dit artikel<a/>.

en: Dismiss this notice
nl: Deze melding sluiten

en: Dismiss
nl: Sluiten

en: Address
nl: Adres

en: City
nl: Plaats

en: State / Province
nl: Provincie

en: Post Code
nl: Postcode

en: Country
nl: Land

en: Schedule not recognised.
nl: Terugkeerpatroon niet herkend.

en: Start date not provided.
nl: Begindatum niet opgegeven.

en: Start date occurs after end date.
nl: Startdatum ligt na einddatum.

en: Schedule end date is before is before the start date.
nl: Einddatum ligt voor begindatum.

en: Invalid monthly schedule (invalid ordinal)
nl: Ongeldige maandelijks terugkeerpatroon

en: Event does not contain any dates.
nl: Evenement bevat geen enkele datum

en: Occurrence not deleted. Occurrence not found.
nl: Gebeurtenis niet verwijderd. Gebeurtenis niet gevonden.

note: / TRANSLATORS: This is the description that of the plug-in that appears in the "Plugins" page.
en: Creates a custom post type 'events' with features such as reoccurring events, venues, Google Maps, calendar views and events and venue pages
nl: Maakt een aangepaste type 'evenementen' aan met functies als herhalende evenementen, locaties, Google Maps, kalenders en evenementen en locatie pagina's

en: Events:
nl: Evenementen:

en: Later events <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Latere evenementen <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en:  <span class="meta-nav">&larr;</span> Newer events
nl:  <span class="meta-nav">&larr;</span> Nieuwere evenementen

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Apologies, but no results were found for the requested archive.
nl: Er zijn geen resultaten gevonden

en: This event is running from %1$s until %2$s. It is next occurring on %3$s
nl: Dit evenement vindt plaats van  %1$s tot en met %2$s. De eerstvolgende keer is op  %3$s

en: This event finished on %s
nl: Dit evenement eindigde op %s

en: Upcoming Dates
nl: Toekomstige datums

en: This event was posted in %1$s by <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark the <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.
nl: Dit evenement is geplaatst in %1$s door <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark de <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.

en: This event was posted by <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark the <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.
nl: Dit evenement is geplaatst door <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark de <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.

en: Event Category Archives: %s
nl: Evenement categorie archief: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested category.
nl: Er zijn geen resultaten gevonden.

en: Event Tag Archives: %s
nl: Evenement tag archief: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested tag.
nl: Er zijn geen evenementen gevonden voor het gekozen zoekwoord.

en: Events at: %s
nl: Evenementen op locatie: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested venue.
nl: Er zijn geen evenementen gevonden voor de gekozen locatie.
