Event Organiser - en to pl translation catalogue (347 entries)

en: Displays a list of events, grouped by date
pl: Wyświetla listę wszystkich wydarzeń, pogrupowanych wg dat

en: Events Agenda
pl: Agenda wydarzeń

en: Title
pl: Tytuł

en: Group by
pl: Grupuj wg

en: Day
pl: Dzień

en: Week
pl: Tydzień

en: Month
pl: Miesiąc

en: Group date format
pl: Format daty dla grupy:

en: Event date/time format
pl: Format daty/godziny wydarzenia

en: Include 'Add To Google' link
pl: Dołącz link 'Dodaj do Google'

en: Displays a calendar of your events
pl: Wyświetla kalendarz wydarzeń

en: Events Calendar
pl: Kalendarz wydarzeń

en: Include past events
pl: Pokaż wydarzenia zakończone

en: Event categories
pl: Kategorie wydarzeń

en: List category slug(s), seperate by comma. Leave blank for all
pl: Lista linków bezpośrednich, oddzieląc je przecinkami. Lub zostaw puste dla wszystkich

en: Event venue
pl: Miejsce wydarzenia

en: All Venues
pl: Wszystkie miejsca

en: Previous month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Next month
pl: Następny miesiąc

en: Displays a list of events
pl: Wyświetl listę wydarzeń

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Number of events
pl: Liczba wydarzeń

en: Venue
pl: Miejsce

en: Order by
pl: Sortuj wg

en: Start date
pl: Data rozpoczęcia

en: ASC
pl: Rosnąco

en: DESC
pl: Malejąco

en: Group occurrences
pl: Grupy wydarzeń

en: Template (leave blank for default)
pl: Szablon (zostaw puste aby użyć domyślnego)

en: Event list widget placeholders
pl: Zastępczy widget listy wydarzeń

en: 'No events' message
pl: Wiadomość przy 'Braku wydarzeń'

en: Edit
pl: Edytuj

en: Delete
pl: Usuń

en: View
pl: Zobacz

en: A list or dropdown of event categories
pl: Rozwijana lista kategorii wydarzeń

en: Event Categories
pl: Kategorie wydarzeń

en: Categories
pl: Kategorie

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Display as dropdown
pl: Wyświetl jako rozwijaną listę

en: Show hierarchy
pl: Pokaż hierarchię

en: A list or dropdown of event venues
pl: Lista lub rozwijane menu z miejscami wydarzeń

en: Event Venues
pl: Miejsca wydarzeń

en: Venues
pl: Miejsca

en: There is no excerpt because this is a protected post.
pl: Wypisu brak ponieważ jest to wydarzenie zastrzeżone.

en: Calendar View
pl: Kalendarium

en: today
pl: dziś

en: day
pl: dzień

en: week
pl: tydzień

en: month
pl: miesiąc

en: go to date
pl: idź do daty

en: You do not have sufficient permissions to create events.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień do tworzenia wydarzeń

en: You do not have sufficient permissions to edit this event.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień do edytowania tego wydarzenia

en: You do not have sufficient permissions to delete this event.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień do usunięcia tego wydarzenia

en: Occurrence deleted.
pl: Wydarzenie zostało usunięte.

en: Calendar options
pl: Ustawienia kalendarza

en: 24 hour time
pl: Czas 24 godzinny

en: Loading&#8230;
pl: Ładuję&#8230;

en: Current date/time
pl: Aktualna data/godzina

en: Create an event
pl: Utwórz wydarzenie

en: When
pl: Kiedy

en: Event Title
pl: Nazwa wydarzenia

en: Where
pl: Gdzie

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Publish Event
pl: Opublikuj wydarzenie

en: Submit for Review
pl: Wyślij do zatwierdzenia

en: Event Details
pl: Szczegóły wydarzenia

en: Event Detail
pl: Szczegóły wydarzenia

en: System Info
pl: Informacje systemowe

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

note: / TRANSLATORS: [this plugin] has only been tested up to [required plugin] [required plugin version]
en: %s has only been tested up to %s %s
pl: %s był testowany do %s %s

note: / TRANSLATORS: [this plugin] requires [required plugin] version [required plugin version] or higher
en: %s requires %s version %s or higher
pl: %s wymaga %s wersji %s lub wyższej

en: unknown
pl: nieznany

en: Organiser
pl: Organizator

en: This is a reoccurring event
pl: To wydarzenie jest cykliczne

en: Check to edit this event and its reoccurrences
pl: Zaznacz aby edytować to wydarzenie i ustawienia cykliczności

en: Start Date/Time
pl: Data/godzina rozpoczęcia

en: End Date/Time
pl: Data/godzina zakończenia

en: All day
pl: Cały dzień

en: Reoccurence:
pl: Cykliczność:

en: daily
pl: codzienne

en: weekly
pl: cotygodniowe

en: monthly
pl: comiesięczne

en: yearly
pl: coroczne

en: custom
pl: własny

en: Repeat every
pl: Powtarzaj co

en: on
pl: w

en: day of month
pl: konkretnego dnia w miesiącu

en: day of week
pl: danego dnia tygodnia

en: until
pl: aż do

en: Include/Exclude occurrences
pl: Dodaj/Usuń cykliczność wydarzeń

en: Show dates
pl: Pokaż daty

en: Select a venue
pl: Wybierz miejsce

en: Venue Name
pl: Nazwa miejsca

en: Event dates were not saved.
pl: Daty wydarzeń nie zostały zapisane.

en: Event
pl: Wydarzenie

en: Reoccurrence
pl: Cykliczność

en: View all events
pl: Zobacz wszystkie wydarzenia

en: Future events
pl: Wydarzenia przyszłe

en: Expired events
pl: Wydarzenia zakończone

en: Events within 24 hours
pl: Wydarzenia z ostatnich 24 godzin

en: Events within 1 week
pl: Wydarzenia z ostatniego tygodnia

en: Events within %d weeks
pl: Wydarzenia z ostatnich %d tygodni

en: Events within 1 month
pl: Wydarzenia z ostatniego miesiąca

en: Events within %d months
pl: Wydarzenia z ostatnich %d miesięcy

en: Events within 1 year
pl: Wydarzenia z ostatniego roku

en: &mdash; No Change &mdash;
pl: &mdash; Bez zmian &mdash;

en: General
pl: Ogólne

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permalinks
pl: Bezpośrednie odnośniki

en: Export
pl: Eksport

en: Event Organiser Settings
pl: Ustawienia organizatora wydarzeń

en: Event Organiser
pl: Organizator wydarzeń

en: Edit Events
pl: Edytowanie wydarzeń

en: Publish Events
pl: Publikowanie wydarzeń

en: Delete Events
pl: Usuwanie wydarzeń

en: Edit Others' Events
pl: Edytowanie wydarzeń innych

en: Delete Other's Events
pl: Usuwanie wydarzeń innych

en: Read Private Events
pl: Czytanie wydarzeń prywatnych

en: Manage Venues
pl: Zarządzanie wydarzeniami

en: Manage Event Categories & Tags
pl: Zarządzanie kategoriami i tagami wydarzeń

en: Templates
pl: Skórki

en: Select which features events should support
pl: Wybierz, które funkcje wydarzeń chcesz włączyć

en: Author
pl: Autor

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Excerpt
pl: Krótki opis

en: Custom Fields
pl: Własne pola

en: Comments
pl: Komentarze

en: Revisions
pl: Wersje wpisów

en: Event Tags
pl: Tagi wydarzeń

en: Show past events:
pl: Wyświetl zakończone wydarzenia:

en: Display past events on calendars, event lists and archives (this can be over-ridden by shortcode attributes and widget options).
pl: Wyświetl zakończone wydarzenia w kalendarzu, na liście wydarzeń i w archiwum (może to być zmodyfikowane poprzez atrybuty skrótu i opcje widgetu)

en: Add an 'events' link to the navigation menu:
pl: Dodaj link do wydarzeń w menu:

en: Date Format:
pl: Format daty:

en: dd-mm-yyyy
pl: dd-mm-rrrr

en: mm-dd-yyyy
pl: mm-dd-rrrr

en: yyyy-mm-dd
pl: rrrr-mm-dd

en: This alters the default format for inputting dates.
pl: Określa domyślny format wpisywanych dat.

en: Are current events past?
pl: Czy rozpoczęte wydarzenie jest zakończone?

en: If 'no' is selected, an occurrence of an event is only past when it has finished. Otherwise, an occurrence is considered 'past' as soon as it starts.
pl: Jeśli zaznaczysz 'nie', dane wydarzenie zostanie uznane za zakończone dopiero w momencie gdy się skończy. W przeciwnym wypadku, wydarzenie będzie uznane za zakończone zaraz po tym, gdy się zacznie.

en: Delete expired events:
pl: Usuwanie zakończonych wydarzeń:

en: If selected the event will be automatically trashed 24 hours after the last occurrence finishes.
pl: Jeśli to zaznaczysz, wydarzenie będzie automatycznie przenoszone do kosza 24 godziny po jego ostatnim wystąpieniu.

en: Enable events ICAL feed:
pl: Ustawienia ICal dla wydarzeń:

en: If selected, visitors can subscribe to your events with the url: %s
pl: Jeśli to zaznaczysz, użytkownicy mogą zapisywać się do wydarzeń poprzez adres URL: %s

en: Exclude events from searches:
pl: Wykluczanie wydarzeń z wyników wyszukiwania:

en: Enable templates:
pl: Włącz szablony:

en: For each of the pages, the corresponding template is used. To use your own template simply give it the same name and store in your theme folder. By default, if Event Organiser cannot find a template in your theme directory, it will use its own default template. To prevent this, uncheck this option. WordPress will then decide which template from your theme's folder to use.
pl: Do każdej ze stron stosowany jest odpowiedni szablon. Aby używać własnych szablonów nadaj im dokładnie takie same nazwy i umieść w katalogu motywu. Domyślnie, jeśli Organizator wydarzeń nie będzie w stanie znaleźć odpowiednich szablonów w katalogu motywu, użyje szablonów własnych. Aby zapobiec takiemu działaniu, odznacz tę opcje. Wówczas o wyborze szablonu będzie decydować WordPress.

en: Events archives:
pl: Archiwa wydarzeń:

en: Event page:
pl: Strona wydarzenia:

en: Venue page:
pl: Strona miejsca:

en: Events Category page:
pl: Strona kategorii wydarzeń:

en: Enable event pretty permalinks:
pl: Włącz przyjazne linki dla wydarzeń:

en: If you have pretty permalinks enabled, select to have pretty premalinks for events.
pl: Jeśli przyjazne linki masz włączone, zaznacz aby zastosować je dla wydarzeń.

en: Event (single)
pl: Wydarzenie (pojedyncze)

en: Year archive
pl: Archiwum roku

en: Month archive
pl: Archiwum miesiąca

en: Day archive
pl: Archiwum dnia

en: Set permissions for events and venue management
pl: Ustaw uprawnienia do zarządzania wydarzeniami i miejscami

en: Role
pl: Rola

en: None
pl: Brak

en: Choose a custom permalink structure for events, venues, event categories and event tags.
pl: Wybierz własną strukturę linków dla wydarzeń, miejsc, kategorii i tagów wydarzeń

en: Please note to enable these structures you must first have pretty permalinks enabled on WordPress in Settings > Permalinks.
pl: Zwróć uwagę, że aby zastosować tę strukturę musisz najpierw włączyć przyjazne linki w Ustawienia > Bezpośrednie odnośniki.

en: You may also need to go to WordPress Settings > Permalinks and click 'Save Changes' before any changes will take effect.
pl: Możesz również udać się do Ustawienia > Bezpośrednie odnośniki i wybrać 'Zapisz zmiany' aby uzyskać efekt.

en: Do not add to menu
pl: Nie dodawaj do menu

en: Page list (fallback)
pl: Lista stron

en: You do not have permission to manage venues
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień do zarządzania miejscami

en: You do not have permission to edit this venue.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień do edytowania tego miejsca.

en: Venue <strong>was not</strong> updated
pl: Miejsce <strong>nie zostało</strong> zaktualizowane

en: Venue <strong>was not</strong> created
pl: Miejsce <strong>nie zostało</strong> utworzone

en: You do not have permission to delete this venue
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień do usunięcia tego wydarzenia

en: Venue(s) <strong>were not </strong> deleted
pl: Miejsca <strong>nie zostały</strong> usunięte

en: Save
pl: Zapisz

en: Venue <strong>created</strong>
pl: Miejsce <strong>zostało utworzone</strong>

en: Venue <strong>updated</strong>
pl: Miejsce <strong>zostało zaktualizowane</strong>

en: Venue(s) <strong>deleted</strong>
pl: Miejsca <strong>zostały usunięte</strong>

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
pl: Wyniki wyszukiwania dla &#8220;%s&#8221;

en: Venue name
pl: Nazwa miejsca

en: Permalink:
pl: Bezpośredni odnośnik:

en: Get Link
pl: Pobierz odnośnik

en: Slug
pl: Odnośnik

en: File Error encountered: %d
pl: Błąd pliku: %d

en: No file detected.
pl: Nie znaleziono pliku.

en: Invalid file uploaded. The file must be a ics calendar file of type 'text/calendar', no larger than 2MB.
pl: Wczytany plik jest błędny. Musi być w formacie kalendarza ics, i nie może być większy niż 2MB.

en: File size: %s. File type: %s
pl: Rozmiar pliku: %s. Typ pliku: %s

en: Export Events
pl: Eksport wydarzeń

en: The export button below generates an ICS file of your events that can be imported in to other calendar applications such as Google Calendar.
pl: Przycisk eksportu poniżej generuje plik ICS z wszystkimi wydarzeniami, który może być później zaimportowany do innych aplikacji, jak np. Kalendarz Google.

en: Download Export File
pl: Zapisz plik eksportu

en: Import Events
pl: Import wydarzeń

en: Import an ICS file.
pl: Import pliku ICS

en: Import venues
pl: Importuj miejsca

en: Import categories
pl: Importuj kategorie

en: Upload ICS file
pl: Wczytaj plik ICS

en: You do not have sufficient permissions to import events.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień do importowania wydarzeń.

en: No events were imported.
pl: Żadne wydarzenia nie zostały zaimportowane.

en: 1 event was successfully imported
pl: Zaimportowano 1 wydarzenie

en: %d events were successfully imported
pl: Zaimportowano %d wydarzeń

en: 1 venue was created
pl: Utworzono 1 miejsce

en: %d venues were created
pl: Utworzono %d miejsc

en: 1 category was created
pl: Utworzono 1 kategorię

en: %d categories were created
pl: Utworzono %d kategorii

en: Protected
pl: Zabezpieczone hasłem

en: Private
pl: Prywatne

en: Draft
pl: Szkic

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: This event reoccurs
pl: To wydarzenie jest cykliczne

en: Edit Event
pl: Edytuj wydarzenie

en: Delete this occurrence
pl: Usuń to wydarzenie

en: Break this series
pl: Przerwij ten cykl

en: All Day
pl: Cały dzień

en: Add To Google Calendar
pl: Dodaj do Google Calendar

en: Search Venues
pl: Szukaj miejsc

en: View Venue
pl: Zobacz miejsce

en: Edit Venue
pl: Edytuj miejsce

en: Update Venue
pl: Aktualizuj miejsce

en: Add New Venue
pl: Dodaj nowe miejsce

en: New Venue Name
pl: Nazwa nowego miejsca

en: No venues found
pl: Brak miejsc

en: Add or remove venues
pl: Dodaj lub usuń miejsca

en: Separate venues with commas
pl: Oddziel kolejne miejsca przecinkami

en: Venue Location
pl: Lokalizacja miejsca

en: View all venues
pl: Zobacz wszystkie miejsca

en: No Venue
pl: Brak miejsc

en: Search Categories
pl: Szukaj kategorii

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: Parent Category
pl: Kategoria nadrzędna

en: Edit Category
pl: Edytuj kategorię

en: Update Category
pl: Aktualizuj kategorię

en: Add New Category
pl: Dodaj nową kategorię

en: New Category Name
pl: Nazwa nowej kategorii

en: No categories found
pl: Brak kategorii

en: View all categories
pl: Kategoria

en: Search Tags
pl: Szukaj tagów

en: All Tags
pl: Wszystkie tagi

en: Popular Tags
pl: Popularne tagi

en: Edit Tag
pl: Edytuj tag

en: Update Tag
pl: Aktualizuj tag

en: Add New Tag
pl: Dodaj nowy tag

en: New Tag Name
pl: Nazwa nowego tagu

en: No tags found
pl: Brak tagów

en: Choose from the most used tags
pl: Wybierz spośród najpopularniejszych tagów

en: Tags
pl: Tagi

en: Add or remove tags
pl: Dodaj lub usuń tagi

en: Separate tags with commas
pl: Oddziel kolejne tagi przecinkami

en: Add New Event
pl: Dodaj nowe wydarzenie

en: New Event
pl: Nowe wydarzenie

en: All events
pl: Wszystkie wydarzenia

en: View Event
pl: Zobacz wydarzenie

en: Search events
pl: Szukaj wydarzeń

en: No events found
pl: Brak wydarzeń

en: No events found in Trash
pl: Brak wydarzeń w koszu

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
pl: Wydarzenie zostało zaktualizowane. <a href="%s">Zobacz wydarzenie</a>

en: Custom field updated.
pl: Własne pole zostało zaktualizowane.

en: Custom field deleted.
pl: Własne pole zostało usunięte.

en: Event updated.
pl: Wydarzenie zostało zaktualizowane.

en: Event restored to revision from %s
pl: Wydarzenie zostało przywrócone z wersji %s

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
pl: Wydarzenie zostało opublikowane. <a href="%s">Zobacz wydarzenie</a>

en: Event saved.
pl: Wydarzenie zostało zapisane.

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
pl: Wydarzenie wysłane do zatwierdzenia. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj wydarzenie</a>

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
pl: Wydarzenie zaplanowane na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Podejrzyj wydarzenie</a>

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
pl: Szkic wydarzenia został zaktualizowany. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj wydarzenie</a>

en: Creating events
pl: Tworzenie wydarzeń

en: Creating events:
pl: Tworzenie wydarzeń:

en: The start date is the date the event starts. If the event is a reoccuring event, this is the start date of the first occurrence.
pl: Data rozpoczęcia jest datą w której zaczyna się dane wydarzenie. Jeśli wydarzenie jest cykliczne, wówczas jest to data rozpoczęcia pierwszego wydarzenia z cyklu.

en: The end date is the date the event finishes. If the event is a reoccuring event, this is the end date of the first occurrence.
pl: Data zakończenia jest datą z którą kończy się dane wydarzenie.Jeśli wydarzenie jest cykliczne, wówczas jest to data zakończenia pierwszego wydarzenia z cyklu.

en: All dates and times must be entered in the specified format. This format can changed in the settings page.
pl: Wszystkie daty i godziny muszą być podane w określonym formacie. Format ten może być zmieniony na stronie ustawień.

en: Repeating events
pl: Wydarzenia cykliczne

en: To repeat an event according to some regular pattern, use the reoccurrence dropdown menu to select how the event is to repeat. Further options then appear,
pl: Aby powtarzać wydarzenie według pewnego wzoru, skorzystaj z opcji cykliczności i wybierz w jaki sposób dane wydarzenie ma być powtarzane. Wóczas pojawią się kolejne opcje,

en: Specify how regularly the event should repeat (default 1)
pl: Określ jak często dane wydarzenie ma być powtarzane (domyślnie 1 raz)

en: Choose the reoccurrence end date. No further occurrences are added after this date, but an occurrence that starts before may finish after this date.
pl: Wybierz datę zakończenia cyklu. Po tej dacie żadne kolejne wydarzenia z tego cyklu się nie pojawią, natomiast mogą pojawić się wydarzenia, które zaczęły się wcześniej.

en: If monthly reoccurrence is selected, select whether this should repeat on that date of the month (e.g. on the 24th) or on the day of the month (e.g. on the third Tuesday)
pl: Jeśli wybrałeś powtarzanie comiesięczne, wybierz także czy dane wydarzenie ma odbywać się w określonym dniu miesiąca (np. każdy 24) lub określonego dnia tygodnia w danym miesiącu (np. w każdy wtorek, w trzecim tygodniu)

en: If weekly reoccurrence is selected, select which days of the week the event should be repeated. If no days are selected, the day of the start date is used
pl: Jeśli wybrałeś powtarzanie tygodniowe, zaznacz w jakie dni tygodnia dane wydarzenie ma być powtarzane. Jeśli tego nie określisz, zostanie użyty dzień rozpoczęcia wydarzenia.

en: Selecting a venue
pl: Wybieranie miejsca

en: Use the venues input field to search for existing venues
pl: Użyj pola dla miejsc aby wyszukać istniejące miejsca

en: Only pre-existing venues can be selected. To add a venue, go to the venues page.
pl: Mogą być wybrane tylko uprzednio dodane miejsca. Aby je dodać, przejdź do strony miejsc.

en: Overview
pl: Przegląd

en: This is the list of all saved events. Note that <strong> reoccurring events appear as a single row </strong> in the table and the start and end date refers to the first occurrence of that event.
pl: To jest lista wszystkich zapisanych wydarzeń. Zwróć uwagę, że <strong>wydarzenia cykliczne wyświetlane są jako jeden rząd</strong> w tabeli a data rozpoczęcia i zakończenia odnosi się tylko do pierwszego wydarzenia w cyklu.

en: Hovering over a row in the venues list will display action links that allow you to manage that venue. You can perform the following actions:
pl: Najedź myszką na rząd na liście wydarzeń, a pojawią się przyciski pozwalające na zarządzanie danym wydarzeniem. Możesz wykonać następujące działania:

en: Edit takes you to the editing screen for that venue. You can also reach that screen by clicking on the venue title.
pl: Edytuj przeniesie Cię na ekran edycji tego wydarzenia. Możesz tam przejść także klikając nazwę wydarzenia.

en: Delete will permanently remove the venue
pl: Usuń nieodwracalnie usuwa dane wydarzenie

en: View will take you to the venue's page
pl: Zobacz pozwala na podgląd danego wydarzenia

en: This page shows all (occurrances of) events. You can view the summary of an event by clicking on it. If you have the necessary permissions, a link to the event's edit page will appear also.
pl: Ta strona wyświetla wszystkie wydarzenia. Możesz tu także zobaczyć podsumowanie danego wydarzenia. Jeśli masz odpowiednie uprawnienia, zobaczysz także link do strony edycji wydarzenia.

en: By clicking the relevant tab, you can view events in Month, Week or Day mode. You can also filter the events by events by category and venue. The 'go to date' button allows you to quickly jump to a specific date.
pl: Klikając w odpowiednim miejscu, możesz przejżeć wydarzenia w trybie miesięcy, tygodni i dni. Możesz tu także przefiltrować wydarzenia wg kategorii i miejsc. Przycisk 'idź do daty' pozwala na szybkie przeskoczenie do określonej daty.

en: Add Event
pl: Dodaj wydarzenie

en: You can create an event on this Calendar, by clicking on day or dragging over multiple days (in Month view) or multiple times (in Week and Day view). You can give the event a title, specify a venue and provide a descripton. The event can be immediately published or saved as a draft. In any case, the event is created and you are forwarded to that event's edit page.
pl: Możesz utworzyć wydarzenie w Kalendarium klikając na dany dzień, klikając wielokrotnie (w widoku dni i tygodni) lub zaznaczając kilka dni (w widoku miesięcy). Dla wydarzenia możesz nadać tytuł, określić miejsce i dodać opis. Wydarzenie można opublikować od razu lub zapisać jako szkic. W każdym wypadku tworzone jest wydarzenie i następuje przekierowanie na stronę edycji wydarzenia.

en: For more information
pl: Aby uzyskać więcej informacji

en: See the <a %s> documentation</a>
pl: Zobacz <a %s>dokumentację</a>

en: Color
pl: Kolor

en: Assign the category a colour.
pl: Przypisz kolor do kategorii.

en: last
pl: ostatni

en: first
pl: pierwszy

en: second
pl: drugi

en: third
pl: trzeci

en: fourth
pl: czwarty

en: one time only
pl: tylko raz

en: custom reoccurrence
pl: własna cykliczność wydarzenia

en: every day
pl: codziennie

en: every %d days
pl: co %d dni

en: every week on
pl: co tydzień w

en: every %d weeks on
pl: co %d tygodnie w

en: every month on the
pl: co miesiąc w

en: every %d months on the
pl: co %d miesiące w

en: every year
pl: co roku

en: every %d years
pl: co %d lata

en: Show More
pl: Pokaż więcej

en: Show Less
pl: Pokaż mniej

en: Hide dates
pl: Ukryj daty

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: days
pl: dni

en: weeks
pl: tygodnie

en: months
pl: miesiące

en: year
pl: rok

en: years
pl: lata

en: every year on the
pl: co roku w

en: every %d years on the
pl: co %d lata w

en: This event will repeat
pl: To wydarzenie będzie występować cyklicznie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Dismiss this notice
pl: Pomiń powiadomienie

en: Dismiss
pl: Pomiń

en: Address
pl: Adres

en: City
pl: Miasto

en: State / Province
pl: Województwo

en: Post Code
pl: Kod pocztowy

en: Country
pl: Kraj

en: Schedule not recognised.
pl: Plan nie został rozpoznany.

en: Start date not provided.
pl: Data rozpoczęcia nie została podana

en: Start date occurs after end date.
pl: Data rozpoczęcia jest późniejsza od zakończenia

en: Schedule end date is before is before the start date.
pl: Zaplanowana data zakończenia jest wcześniejsza niż data rozpoczęcia.

en: Invalid monthly schedule (invalid ordinal)
pl: Nieprawidłowy plan miesięczny

en: Events:
pl: Wydarzenia:

en: Later events <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Późniejsze wydarzenia <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en:  <span class="meta-nav">&larr;</span> Newer events
pl:  <span class="meta-nav">&larr;</span> Nowsze wydarzenia

en: Nothing Found
pl: Brak wyników

en: Apologies, but no results were found for the requested archive.
pl: Przykro nam, ale nie znaleziono wydarzeń w tym archiwum

en: This event finished on %s
pl: To wydarzenie zakończyło się %s

en: Upcoming Dates
pl: Nadchodzące daty

en: This event was posted in %1$s by <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark the <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.
pl: To wydarzenie zostało opublikowane w %1$s przez <a href="%5$s">%4$s</a>. Dodaj ten <a href="%2$s" title="Link do %3$s" rel="bookmark">link</a> do ulubionych.

en: This event was posted by <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark the <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.
pl: To wydarzenie zostało opublikowane przez <a href="%5$s">%4$s</a>. Dodaj ten <a href="%2$s" title="Link do %3$s" rel="bookmark">link</a> do ulubionych.

en: Event Category Archives: %s
pl: Archiwa kategorii wydarzeń: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested category.
pl: Przykro nam, ale nie znaleziono wydarzeń w tej kategorii.

en: Event Tag Archives: %s
pl: Urchiwum tagów wydarzeń: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested tag.
pl: Przykro nam, zle nie znaleziono wydarzeń dla tego tagu.

en: Events at: %s
pl: Wydarzenia z: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested venue.
pl: Przepraszamy, ale nie znaleziono wydarzeń dla tego miejsca.
