Event Organiser - en to sk translation catalogue (123 entries)

en: View
sk: Zobraziť

en: Venues
sk: Miesta konania

en: Calendar View
sk: Náhľad v kalendári

en: System Info
sk: Systémové informácie

en: This page highlights useful information for debugging. If you're reporting a bug, please include this information.
sk: Táto stránka zvýrazňuje užitočné informácie pre ladenie kódu. Ak nahlasujete chybu, prosím priložte tieto informácie.

en: Most bugs arise from theme or plug-in conflicts. You can check this by disabling all other plug-ins and switching to TwentyTweleve.
sk: Väčšina chýb pochádza z konfliktov tém alebo modulov. Môžete si to overiť vypnutím ostatných modulov a nastavenia základnej témy.

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Event
sk: Udalosť

en: View all events
sk: Zobraziť všetky udalosti

en: Comments
sk: Komentáre

en: Revisions
sk: Aktualizácie

en: Event Tags
sk: Značky udalostí

en: Show past events:
sk: Zobraz ukončené udalosti:

en: Add an 'events' link to the navigation menu:
sk: Pridať odkaz na udalosť do menu:

en: Date Format:
sk: Formát dátumu:

en: Are current events past?
sk: Sú terajšie udalosti ukončené?

en: Delete expired events:
sk: Vymazať ukončené udalosti:

en: If selected the event will be automatically trashed 24 hours after the last occurrence finishes.
sk: Ak je táto možnosť zaškrtnutá, udalosti budú automaticky presunuté do koša po ukončení posledného výskytu.

en: Exclude events from searches:
sk: Vynechať udalosti z vyhľadávania

en: Enable templates:
sk: Povoliť šablóny

en: Role
sk: Úloha

en: None
sk: Žiadny

en: Do not add to menu
sk: Nepridávať do menu

en: You do not have permission to manage venues
sk: Nemáte dostatočné práva na správu miest konania

en: You do not have permission to edit this venue.
sk: Nemáte dostatočné práva na úpravu tohto miesta konania

en: Venue <strong>was not</strong> updated
sk: Miesto konania <strong>nebolo </strong> aktualizované

en: Venue <strong>was not</strong> created
sk: Miesto konania <strong>nebolo </strong> vytvorené

en: You do not have permission to delete this venue
sk: Nemáte dostatočné práva na zmazanie tohto miesta konania

en: Venue name
sk: Názov miesta konania

en: Permalink:
sk: Trvalý odkaz:

en: Get Link
sk: Získať odkaz

en: No file detected.
sk: Nebol nájdený žiaden súbor.

en: Protected
sk: Uzamknuté

en: Private
sk: Súkromné

en: Draft
sk: Koncept

en: Start
sk: Začiatok

en: End
sk: Koniec

en: This event reoccurs
sk: Táto udalosť sa znovu opakuje

en: Edit Event
sk: Upraviť udalosť

en: Delete this occurrence
sk: Vymazať tento záznam

en: All Day
sk: Celý deň

en: Add To Google Calendar
sk: Pridať do Google kalendáru

en: View Venue
sk: Zobraziť miesto konania

en: Update Venue
sk: Aktualizovať miesto konania

en: Add New Venue
sk: Pridať nové miesto konania

en: New Venue Name
sk: Názov nového miesta konania

en: No venues found
sk: Žiadne miesto konania nebolo nájdené

en: Add or remove venues
sk: Pridať alebo odstrániť miesta konania

en: Separate venues with commas
sk: Oddeliť miesta konania čiarkou

en: Venue Location
sk: Adresa miesta konania

en: No Venue
sk: Žiadne miesto konania

en: Search Categories
sk: Hľadať v kategóriách

en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: Parent Category
sk: Nadradená kategória

[ctx: post]
en: Add New
sk: Pridať novú

en: Add New Event
sk: Pridať novú udalosť

en: New Event
sk: Nová udalosť

en: All events
sk: Všetky udalosti

en: View Event
sk: Zobraziť udalosť

en: Search events
sk: Hľadať udalosti

en: No events found
sk: Nebola nájdená žiadna udalosť

en: No events found in Trash
sk: Udalosť nájdená v koši

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
sk: Udalosť aktualizovaná. <a href="%s">Prezrieť si udalosť.</a>

en: Custom field updated.
sk: Voliteľné pole bolo aktualizované.

en: Custom field deleted.
sk: Voliteľné pole bolo vymazané.

en: Event updated.
sk: Udalosť bola aktualizovaná.

en: Event saved.
sk: Udalosť bola uložená.

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
sk: Udalosť pridaná. <a target="_blank" href="%s">Prezrieť si udalosť</a>

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
sk: Event naplánovaná na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Prezrieť si udalosť</a>

en: M j, Y @ G:i
sk: M j, Y o G:i

en: Selecting a venue
sk: Výber miesta konania

en: Only pre-existing venues can be selected. To add a venue, go to the venues page.
sk: Môžu byť vybraté iba existujúce miesta konania. Na ich pridanie prejdite ku stránke miesta konania.

en: Overview
sk: Prehľad

en: Delete will permanently remove the venue
sk: Vymazanie trvalo odstráni miesto konania

en: View will take you to the venue's page
sk: Náhľad vás prenesie na stránku miesta konania

en: Add Event
sk: Pridajte udalosť

en: For more information
sk: Pre viac informácií

en: See the <a %s> documentation</a>
sk: Nahliadnite do <a %s> dokumentácie </a>

en: Go Pro!
sk: Zmeňte na Pro!

en: Color
sk: Farba

en: Assign the category a colour.
sk: Priraďte kategórii farbu.

en: last
sk: posledný

en: first
sk: prvý

en: second
sk: druhý

en: third
sk: tretí

en: fourth
sk: štvrtý

en: one time only
sk: iba raz

en: custom reoccurrence
sk: úprava opätovného opakovania

en: every day
sk: každý deň

en: every %d days
sk: kažých %d dní

en: every week on
sk: každý týždeň v

en: every %d weeks on
sk: každých %d týždňov v

en: every month on the
sk: každý mesiac v

en: every %d months on the
sk: každých %d mesiacov v

en: every year
sk: každý rok

en: every %d years
sk: každých %d rokov

en: Show More
sk: Ukázať viac

en: Show Less
sk: Ukázať menej

en: Hide dates
sk: Skryť dátumy

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: days
sk: dni

en: weeks
sk: týždne

en: months
sk: mesiace

en: year
sk: rok

en: years
sk: roky

en: every year on the
sk: každý rok na

en: every %d years on the
sk: každých %d rokov na

en: This event will repeat
sk: Táto udalosť sa bude opakovať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: <h4>The Default Templates Have Changed</h4>Don't panic! If you've set up your own templates in your theme you won't notice any change. </br> If you haven't and want the old templates back, <a href='http://wp-event-organiser.com/blog/new-default-templates-in-1-7'>see this post<a/>.
sk: <h4>Prednastavené šablóny boli zmenené</h4>Nebojte sa! Ak ste nastavili vlastné šablóny vo vašej téme nevšimnete si žiadne zmeny.</br> Ak ich nastavené nemáte a chcete svoju starú šablónu späť, <a 
    href='http://wp-event-organiser.com/blog/new-default-templates-in-1-7'>kliknite na tento článok<a/>.

en: Dismiss this notice
sk: Zruš toto upozornenie

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Address
sk: Adresa

en: City
sk: Mesto

en: State / Province
sk: Štát / Kraj

en: Post Code
sk: Poštové smerovacie číslo

en: Country
sk: Krajina

en: Schedule not recognised.
sk: Rozvrh bol nerozpoznaný.

en: Start date not provided.
sk: Nezazdali ste začiatočný dátum.

en: Start date occurs after end date.
sk: Dátum začiatku je po dátume konca.

en: Schedule end date is before is before the start date.
sk: Dátum ukončenia rozvrhu je pred dátumom začatia.
