Event Organiser - en to uk translation catalogue (353 entries)

en: Displays a list of events, grouped by date
uk: Відображає список подій, згрупованих за датою

en: Events Agenda
uk: Список подій

en: Title
uk: Назва

en: Group by
uk: Групувати за

en: Day
uk: День

en: Week
uk: Тиждень

en: Month
uk: Місяць

en: Group date format
uk: Формат дати групи

en: Event date/time format
uk: Формат дати/часу події

en: Include 'Add To Google' link
uk: Включити посилання "Додати до Google"

en: Displays a calendar of your events
uk: Відображає календар Ваших подій

en: Events Calendar
uk: Календар подій

en: Include past events
uk: Включати минулі події

en: Event categories
uk: Категорії подій

en: List category slug(s), seperate by comma. Leave blank for all
uk: Вкажіть скорочення категорій, розділені комами. Або, лишіть порожнім для всіх категорій.

en: Event venue
uk: Розташування події

en: All Venues
uk: Всі розташування

en: Previous month
uk: Попередній місяць

en: Next month
uk: Наступний місяць

en: Displays a list of events
uk: Відображає список подій

en: Events
uk: Події

en: Number of events
uk: Кількість подій

en: Venue
uk: Розташування

en: Order by
uk: Впорядкувати за:

en: Start date
uk: Дата початку

en: ASC
uk: За зростанням

en: DESC
uk: За спаданням

en: Group occurrences
uk: Групувати повторення

en: Template (leave blank for default)
uk: Шаблон (лишіть порожнім, щоб використовувати шаблон за замовчуванням)

en: Event list widget placeholders
uk: Заповнювачі для віджетів з переліком подій

en: You can use specified tags as placeholders for event information which you want to appear in the widget. <a href="%s" target="_blank"> Find out more</a>.
uk: Ви можете використовувати визначені теґи в якості заповнювачів для тієї інформації про подію, яку Ви хочете відобразити у Вашому віджеті. <a href="%s" target="_blank"> Дізнатися більше</a>.

en: 'No events' message
uk: Повідомлення "Немає подій"

en: Edit
uk: Редагування

en: Delete
uk: Видалення

en: View
uk: Перегляд

en: A list or dropdown of event categories
uk: Список або спадне меню з категоріями подій

en: Event Categories
uk: Категорії подій

en: Categories
uk: Категорії

en: Select Category
uk: Оберіть категорію

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Display as dropdown
uk: Відобразити у вигляді спадного списку

en: Show hierarchy
uk: Відобразити ієрархію

en: A list or dropdown of event venues
uk: Список або спадне меню з розташуваннями подій

en: Event Venues
uk: Розташування подій

en: Venues
uk: Розташування

en: There is no excerpt because this is a protected post.
uk: Немає витяга, оскільки ця публікація є захищеною.

en: Calendar View
uk: Переглянути календар

en: today
uk: сьогодні

en: day
uk: день

en: week
uk: тиждень

en: month
uk: місяць

en: go to date
uk: перейти до дати

en: You do not have sufficient permissions to create events.
uk: Ви не маєте достатньо прав для створення подій

en: You do not have sufficient permissions to edit this event.
uk: Ви не маєте достатньо прав для редагування цієї події

en: You do not have sufficient permissions to delete this event.
uk: Ви не маєте достатньо прав для видалення цієї події

en: Occurrence deleted.
uk: Повторення видалено.

en: Calendar options
uk: Налаштування календаря

en: 24 hour time
uk: Години у форматі 24

en: Loading&#8230;
uk: Завантаження&#8230;

en: Current date/time
uk: Поточна дата/час

en: Create an event
uk: Створити подію

en: When
uk: Коли

en: Event Title
uk: Назва події

en: Where
uk: Де

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Publish Event
uk: Опублікувати подію

en: Submit for Review
uk: Затвердити для перевірки

en: Event Details
uk: Деталі Події

en: Event Detail
uk: Деталі події

en: System Info
uk: Інформація про систему

en: This page highlights useful information for debugging. If you're reporting a bug, please include this information.
uk: Ця сторінка містить корисну інформацію для відлагодження. Якщо Ви надсилатимете запит про помилку, будь ласка, включіть цю інформацію.

en: Most bugs arise from theme or plug-in conflicts. You can check this by disabling all other plug-ins and switching to TwentyTweleve.
uk: Більшість помилок виникають через конфлікти з темами або плаґінами. Ви можете це перевірити, деактивувавши усі інші плаґіни та переключившись на тему TwentyTwelve.

en: To help speed things along, if you report a bug please indicate if you have done so. Once the plug-in or theme has been identified it is often easy to resolve the issue.
uk: Щоб пришвидшити вирішення проблеми, в запиті про помилку вкажіть, чи Ви зробили це. Якщо ідентифіковано плаґін або тему, досить часто виправити помилку можна легко.

en: Below any <strong>known</strong> plug-in and theme conflicts are highlighted in red.
uk: Знизу усі <strong>відомі</strong> конфлікти з плаґінами і темами виділені червоним.

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Known plug-in & theme conflicts, highlighted in red, may be minor or have a simple resolution. Please contact support.
uk: Відомі конфлікти з плаґінами і темами, виділені червоним, можуть бути дрібними, або мати просте вирішення. Будь ласка, зверніться до підтримки.

note: / TRANSLATORS: [this plugin] has only been tested up to [required plugin] [required plugin version]
en: %s has only been tested up to %s %s
uk: %s тестувався на сумісність з %s до версії %s

note: / TRANSLATORS: [this plugin] requires [required plugin] version [required plugin version] or higher
en: %s requires %s version %s or higher
uk: %s потребує %s версії %s або вищої

en: unknown
uk: невідомо

en: Organiser
uk: Організатор

en: This is a reoccurring event
uk: Це - подія що повторюється

en: Check to edit this event and its reoccurrences
uk: Редагувати цю подію та всі її повторення

en: Start Date/Time
uk: Дата/час початку

en: End Date/Time
uk: Дата/час завершення

en: All day
uk: Цілий день

en: Reoccurence:
uk: Повторення:

en: daily
uk: кожного дня

en: weekly
uk: тижнево

en: monthly
uk: щомісяця

en: yearly
uk: раз на рік

en: custom
uk: інше

en: Repeat every
uk: Повторювати кожні

en: on
uk: ,

en: day of month
uk: число місяця

en: day of week
uk: день тижня

en: until
uk: до

en: Include/Exclude occurrences
uk: Включити/виключити повторення

en: Show dates
uk: Показати дати

en: Select a venue
uk: Обрати розташування

en: Venue Name
uk: Назва розташування

en: Event dates were not saved.
uk: Дати подій не було збережено

en: Event
uk: Подія

en: Reoccurrence
uk: Повторення

en: View all events
uk: Переглянути всі події

en: Future events
uk: Майбутні події

en: Expired events
uk: Події, що завершилися

en: Events within 24 hours
uk: Події впродовж 24 годин

en: Events within 1 week
uk: Події впродовж 1 тижня

en: Events within %d weeks
uk: Події впродовж %d тижнів

en: Events within 1 month
uk: Події впродовж 1 місяця

en: Events within %d months
uk: Події впродовж %d місяців

en: Events within 1 year
uk: Події впродовж 1 року

en: &mdash; No Change &mdash;
uk: &mdash; Без змін &mdash;

en: General
uk: Загальні

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Permalinks
uk: Постійні посилання

en: Import
uk: Імпорт

en: Export
uk: Експорт

en: Event Organiser Settings
uk: Налаштування органайзера подій

en: Event Organiser
uk: Органайзер подій

en: Edit Events
uk: Редагування подій

en: Publish Events
uk: Публікація подій

en: Delete Events
uk: Видалення подій

en: Edit Others' Events
uk: Редагування чужих подій

en: Delete Other's Events
uk: Видалення чужих подій

en: Read Private Events
uk: Читання приватних подій

en: Manage Venues
uk: Керування розташуваннями

en: Manage Event Categories & Tags
uk: Керування категоріями та теґами подій

en: Templates
uk: Шаблони

en: Select which features events should support
uk: Оберіть, які характеристики повинні підтримуватися подіями

en: Author
uk: Автор

en: Thumbnail
uk: Головне зображення

en: Excerpt
uk: Витяг

en: Custom Fields
uk: Додаткові поля

en: Comments
uk: Коментарі

en: Revisions
uk: Ревізії

en: Event Tags
uk: Теґи подій

en: Show past events:
uk: Показувати минулі події

en: Display past events on calendars, event lists and archives (this can be over-ridden by shortcode attributes and widget options).
uk: Показувати минулі події в календарях, списках подій та архівах (це налаштування можна перевизначити налаштуваннями віджетів та атрибутами shortcode).

en: Add an 'events' link to the navigation menu:
uk: Додати пункт "події" до навігаційного меню:

en: Date Format:
uk: Формат дати

en: This alters the default format for inputting dates.
uk: Формат, що використовується для введення дат.

en: If selected only one occurrence of an event will be displayed on event lists and archives (this can be over-ridden by shortcode attributes and widget options.
uk: Якщо обрано, тільки одне повторення події буде відображено в списку подій та архівах (це налаштування можна перевизначити налаштуваннями віджетів та атрибутами shortcode).

en: Are current events past?
uk: Вважати поточні події минулими?

en: If 'no' is selected, an occurrence of an event is only past when it has finished. Otherwise, an occurrence is considered 'past' as soon as it starts.
uk: Якщо обрано "Ні", повторення події вважається минулим тільки тоді, коли подія завершилася. В іншому випадку, повторення вважається "минулим" щойно подія розпочалася.

en: Delete expired events:
uk: Видаляти завершені події:

en: If selected the event will be automatically trashed 24 hours after the last occurrence finishes.
uk: Якщо обрано, подія буде автоматично видалена через 24 години після завершення останнього повторення.

en: Enable events ICAL feed:
uk: Увімкнути стрічку подій у форматі ICAL:

en: If selected, visitors can subscribe to your events with the url: %s
uk: Якщо обрано, відвідувачі зможуть підписатися на Ваші події за посиланням: %s

en: Exclude events from searches:
uk: Виключити події з пошуку:

en: Enable templates:
uk: Увімкнути шаблони:

en: For each of the pages, the corresponding template is used. To use your own template simply give it the same name and store in your theme folder. By default, if Event Organiser cannot find a template in your theme directory, it will use its own default template. To prevent this, uncheck this option. WordPress will then decide which template from your theme's folder to use.
uk: Для кожної сторінки використовується відповідний шаблон. Щоб використати Ваш власний шаблон, просто дайте йому таку ж назву, і збережіть у теці Вашої теми. За замовчуванням, якщо Органайзер подій не може знайти шаблон у директорії Вашої теми, він буде використовувати свій власний шаблон за замовчуванням. Щоб уникнути цього, вимкніть цю опцію. Тоді Wordpress вирішуватиме, який шаблон з теки Вашої теми слід використати.

en: Events archives:
uk: Архіви подій:

en: Event page:
uk: Сторінка події:

en: Venue page:
uk: Сторінка розташування:

en: Events Category page:
uk: Стоорінка категорії подій:

en: Enable event pretty permalinks:
uk: Увімкнути читабельні постійні посилання:

en: If you have pretty permalinks enabled, select to have pretty premalinks for events.
uk: Якщо у Вас ввімкнені читабельні посилання, оберіть, щоб ввімкнути читабельні посилання для подій.

en: Event (single)
uk: Подія (одна)

en: Year archive
uk: Річни архів

en: Month archive
uk: Місячний архів

en: Day archive
uk: Добовий архів

en: Set permissions for events and venue management
uk: Встановіть дозволи для керування подіями та розташуваннями

en: Role
uk: Роль

en: None
uk: Жодна

en: Choose a custom permalink structure for events, venues, event categories and event tags.
uk: Налаштуйте структуру адрес для подій, розташувань, категорій подій та теґів подій.

en: Please note to enable these structures you must first have pretty permalinks enabled on WordPress in Settings > Permalinks.
uk: Зверніть увагу, що для роботи цих адрес Вам спершу потрібно увімкнути читабельні постійні посилання у Wordpress в меню "Опції" -> "Постійні посилання".

en: You may also need to go to WordPress Settings > Permalinks and click 'Save Changes' before any changes will take effect.
uk: Вам також може знадобитися відкрити меню Wordpress "Опції" -> "Постійні посилання" і натиснути "Зберегти зміни" перед тим, як будь-які зміни набудуть чинності.

en: Do not add to menu
uk: Не додавати в меню

en: Page list (fallback)
uk: Перелік сторінок (типово)

en: You do not have permission to manage venues
uk: Ви не маєте прав на управління розташуваннями

en: You do not have permission to edit this venue.
uk: Ви не маєте прав на редагування цього розташування.

en: Venue <strong>was not</strong> updated
uk: Розташування <strong>не було</strong> оновлено

en: Venue <strong>was not</strong> created
uk: Розташування <strong>не було</strong> створено

en: You do not have permission to delete this venue
uk: Ви не маєте прав на видалення цього розташування

en: Venue(s) <strong>were not </strong> deleted
uk: Розташування <strong>не було </strong> видалено

en: Save
uk: Збереження

en: Venue <strong>created</strong>
uk: Розташування <strong>створено</strong>

en: Venue <strong>updated</strong>
uk: Розташування <strong>оновлено</strong>

en: Venue(s) <strong>deleted</strong>
uk: Розташування <strong>видалено</strong>

en: Venue name
uk: Назва розташування

en: Permalink:
uk: Постійне посилання:

en: Get Link
uk: Отримати посилання

en: Slug
uk: Скорочення

en: File Error encountered: %d
uk: Помилка файлу: %d

en: No file detected.
uk: Не обрано жодного файлу.

en: Invalid file uploaded. The file must be a ics calendar file of type 'text/calendar', no larger than 2MB.
uk: Завантажено неправильний файл. Файл має бути календарним файлом ics типу 'text/calendar' і не більшим за 2 МБ.

en: File size: %s. File type: %s
uk: Розмір файлу: %s. Тип файлу: %s

en: Export Events
uk: Експорт подій

en: The export button below generates an ICS file of your events that can be imported in to other calendar applications such as Google Calendar.
uk: Кнопка експорт внизу генерує ICS-файл з Вашими подіями, який може бути імпортовано до інших календарних застосунків на кшталт Google Calendar.

en: Download Export File
uk: Звантажити файл експорту

en: Import Events
uk: Імпорт подій

en: Import an ICS file.
uk: Імпорт ICS-файлу.

en: Import venues
uk: Імпортувати розташування

en: Import categories
uk: Імпортувати категорії

en: Upload ICS file
uk: Завантажити ICS-файл

en: You do not have sufficient permissions to import events.
uk: Ви не маєте достатньо прав, щоб імпортувати події.

en: No events were imported.
uk: Не було імпортовано жодної події.

en: 1 event was successfully imported
uk: Успішно іпмортовано 1 подію

en: %d events were successfully imported
uk: Успішно імпортовано %d подій

en: 1 venue was created
uk: Було створено 1 розташування

en: %d venues were created
uk: Було створено %d розташувань

en: 1 category was created
uk: Було створено 1 категорію

en: %d categories were created
uk: Було ствоерно %d категорій

en: Protected
uk: Захищена

en: Private
uk: Приватна

en: Draft
uk: Чернетка

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Завершення

en: This event reoccurs
uk: Ця подія повторюється

en: Edit Event
uk: Редагувати подію

en: Delete this occurrence
uk: Видалити це повторення

en: Break this series
uk: Розірвати цю серію

en: All Day
uk: Цілий день

en: Add To Google Calendar
uk: Додати до календаря Google

en: Search Venues
uk: Шукати розташування

en: View Venue
uk: Переглянути розташування

en: Edit Venue
uk: Редагування розташування

en: Update Venue
uk: Оновити розташування

en: Add New Venue
uk: Додати нове розташування

en: New Venue Name
uk: Назва нового розташування

en: No venues found
uk: Не знайдено жодного розташування

en: Add or remove venues
uk: Додати або видалити розташування

en: Separate venues with commas
uk: Розділяйте розташування комами

en: Venue Location
uk: Місце розташування

en: View all venues
uk: Переглянути всі розташування

en: No Venue
uk: Без розташування

en: Search Categories
uk: Пошук категорій

en: All Categories
uk: Всі категорії

en: Parent Category
uk: Батьківська категорія

en: Edit Category
uk: Редагувати категорію

en: Update Category
uk: Оновити категорію

en: Add New Category
uk: Додати нову категорію

en: New Category Name
uk: Назва нової категорії

en: No categories found
uk: Не знайдено жодної категорії

en: View all categories
uk: Переглянути всі категорії

en: Search Tags
uk: Пошук теґів

en: All Tags
uk: Всі теґи

en: Popular Tags
uk: Найпопулярніші теґи

en: Edit Tag
uk: Редагувати теґ

en: Update Tag
uk: Оновити теґ

en: Add New Tag
uk: Додати новий теґ

en: New Tag Name
uk: Назва нового теґу

en: No tags found
uk: Не знайдено жодного теґу

en: Choose from the most used tags
uk: Оберіть теґи серед найбільш популярних

en: Tags
uk: Теґи

en: Add or remove tags
uk: Додати або видалити теґи

en: Separate tags with commas
uk: Розділяйте теґи комами

en: Add New Event
uk: Додати нову подію

en: New Event
uk: Нова подія

en: All events
uk: Всі події

en: View Event
uk: Перегляд події

en: Search events
uk: Шукати події

en: No events found
uk: Не знайдено жодної події

en: No events found in Trash
uk: В кошику немає жодної події

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
uk: Подію оновлено. <a href="%s">Переглянути подію</a>

en: Custom field updated.
uk: Додаткове поле оновлено.

en: Custom field deleted.
uk: Додаткове поле видалено.

en: Event updated.
uk: Подію оновлено.

en: Event restored to revision from %s
uk: Подію відновлено до ревізії від %s

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
uk: Подію опубліковано. <a href="%s">Переглянути подію</a>

en: Event saved.
uk: Подію збережено.

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
uk: Подію затверджено. <a target="_blank" href="%s">Переглянути подію</a>

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
uk: Подія запланована на: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Переглянути подію</a>

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
uk: Чернетку події оновлено. <a target="_blank" href="%s">Переглянути подію</a>

en: Creating events
uk: Створення подій

en: Creating events:
uk: Створення подій:

en: The start date is the date the event starts. If the event is a reoccuring event, this is the start date of the first occurrence.
uk: Дата початку - це дата, коли починається подія. Якщо подія є повторюваною, це - дата першого повторення.

en: The end date is the date the event finishes. If the event is a reoccuring event, this is the end date of the first occurrence.
uk: Дата завершення - це дата, коли завершується подія. Якщо подія є повторюваною, це - дата завершення першої події.

en: All dates and times must be entered in the specified format. This format can changed in the settings page.
uk: Всі дати і часи повинні вводитися у встановленому форматі. Цей формат можна змінити на сторінці налаштувань.

en: Repeating events
uk: Повторювані події

en: To repeat an event according to some regular pattern, use the reoccurrence dropdown menu to select how the event is to repeat. Further options then appear,
uk: Щоб подія повторювалася з певною заданою періодичністю, скористайтеся спадним меню "Повторення" і оберіть, як часто подія має повторюватися. Тоді з'являться подальші налаштування:

en: Specify how regularly the event should repeat (default 1)
uk: Вкажіть, скільки разів має повторюватися подія (за замовчуванням - 1)

en: Choose the reoccurrence end date. No further occurrences are added after this date, but an occurrence that starts before may finish after this date.
uk: Оберіть кінцеву дату повторів. Після цієї дати повтори не будуть додаватися, але повторення, що починається до цієї дати, може закінчитися після цієї дати.

en: If monthly reoccurrence is selected, select whether this should repeat on that date of the month (e.g. on the 24th) or on the day of the month (e.g. on the third Tuesday)
uk: Якщо обрано місячне повторення, вкажіть, чи подія повинна повторюватися на певне число місяця (наприклад, на 24-е), чи на певний день місяця (наприклад, на третій вівторок)

en: If weekly reoccurrence is selected, select which days of the week the event should be repeated. If no days are selected, the day of the start date is used
uk: Якщо обрано тижневе повторення, вкажіть, в які дні тижня ця подія має повторюватися. Якщо не вказано жодного дня, використовується день дати початку.

en: Selecting a venue
uk: Вибір розташування

en: Use the venues input field to search for existing venues
uk: Використовуйте поле "Розташування", щоб шукати серед наявних розташувань.

en: Only pre-existing venues can be selected. To add a venue, go to the venues page.
uk: Можна вказати тільки вже наявне розташування. Щоб додати розташування, перейдіть на сторінку розташувань.

en: Overview
uk: Огляд

en: This is the list of all saved events. Note that <strong> reoccurring events appear as a single row </strong> in the table and the start and end date refers to the first occurrence of that event.
uk: Це - перелік всіх збережених подій. Зверніть увагу, що <strong> повторювані події відображаються одним рядком </strong> у таблиці, а початок та завершення події відповідають першому повторенню події.

en: Hovering over a row in the venues list will display action links that allow you to manage that venue. You can perform the following actions:
uk: Навівши курсос на рядок розташування, Ви побачите посилання, за допомогою яких можна керувати розташуванням. Ви можете виконувати такі дії:

en: Edit takes you to the editing screen for that venue. You can also reach that screen by clicking on the venue title.
uk: "Редагувати" відкриває вікно редагування відповідного розташування. Ви можете також відкрити це вікно, клацнувши по назві розташування.

en: Delete will permanently remove the venue
uk: "Видалити" безповоротно видалить розташування

en: View will take you to the venue's page
uk: "Переглянути" дасть можливість переглянути сторінку розташування

en: This page shows all (occurrances of) events. You can view the summary of an event by clicking on it. If you have the necessary permissions, a link to the event's edit page will appear also.
uk: На цій сторінці показано всі події (повтори подій). Ви можете переглянути основні відомості про подію, клацнувши по ній. Якщо Ви маєте відповідні права, Ви також побачите посилання на сторінку редагування події.

en: By clicking the relevant tab, you can view events in Month, Week or Day mode. You can also filter the events by events by category and venue. The 'go to date' button allows you to quickly jump to a specific date.
uk: Клацнувши по відповідній вкладці, Ви можете переглянути події за місяць, тиждень або день. Ви можете також відфільтрувати події за подією, категорією або розташуванням. Кнопка "перейти до дати" дає можливість швидко перестрибнути до певної дати.

en: Add Event
uk: Додати подію

en: You can create an event on this Calendar, by clicking on day or dragging over multiple days (in Month view) or multiple times (in Week and Day view). You can give the event a title, specify a venue and provide a descripton. The event can be immediately published or saved as a draft. In any case, the event is created and you are forwarded to that event's edit page.
uk: Ви можете створити подію в цьому календарі, клацнувши на дні, або виділивши декілька днів (в режимі перегляду "Місяць"), або декілька разів (в режимі перегляду "Тиждень" або "День"). Ви можете вказати назву події, місце розташування та опис. Подію можна одразу опублікувати, або ж зберегти як чернетку. В будь-якому випадку, подію буде створено а Вас буде перенаправлено на сторінку редагування цієї події.

en: For more information
uk: Для отимання детальнішої інформації

en: See the <a %s> documentation</a>
uk: Перегляньте <a %s> документацію</a>

en: Color
uk: Колір

en: Assign the category a colour.
uk: Присвоїти категорії колір.

en: last
uk: останнє

en: first
uk: перше

en: second
uk: друге

en: third
uk: третє

en: fourth
uk: четверте

en: one time only
uk: лише один раз

en: custom reoccurrence
uk: інша повторюваність

en: every day
uk: щодня

en: every %d days
uk: раз на %d днів

en: every week on
uk: щотижня в

en: every %d weeks on
uk: раз на %d тижнів у

en: every month on the
uk: щомісяця в

en: every %d months on the
uk: раз на %d місяців у

en: every year
uk: щороку

en: every %d years
uk: раз на %d років

en: Show More
uk: Показати більше

en: Show Less
uk: Показати менше

en: Hide dates
uk: Сховати дати

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: days
uk: дні (днів)

en: weeks
uk: тижні (тижнів)

en: months
uk: місяці (місяців)

en: year
uk: рік

en: years
uk: роки (років)

en: every year on the
uk: щороку

en: every %d years on the
uk: раз на %d років

en: This event will repeat
uk: Ця подія буде повторюватися

en: Settings
uk: Налаштування

en: <h4>City & State Fields Added</h4>City and state / province fields for venues have now been added. </br> If you'd like, Event Organiser can <a href='%s'>attempt to auto-fill them</a>. You can always manually change the details aftewards.
uk: <h4>Додано поля "місто" і "штат"</h4>До розташувань тепер додано поля "місто" і "штат/провінція". </br> Якщо хочете, Органайзер подій може <a href='%s'>спробувати автоматично їх заповнити</a>. Ви зможете вручну відредагувати ці деталі пізніше.

en: <h4>The Default Templates Have Changed</h4>Don't panic! If you've set up your own templates in your theme you won't notice any change. </br> If you haven't and want the old templates back, <a href='http://wp-event-organiser.com/blog/new-default-templates-in-1-7'>see this post<a/>.
uk: <h4>Шаблони за замовчуванням змінилися</h4>Не панікуйте! Якщо Ви налаштували свої власні шаблони у своїй темі, ви не помітите жодних змін.</br>Якщо ні і Ви хочете повернути старі шаблони, <a href='http://wp-event-organiser.com/blog/new-default-templates-in-1-7'>перегляньте цю публікацію<a/>.

en: Dismiss this notice
uk: Сховати це сповіщення

en: Dismiss
uk: Сховати

en: Address
uk: Адреса

en: City
uk: Місто

en: State / Province
uk: Штат / провінція

en: Post Code
uk: Поштовий індекс

en: Country
uk: Країна

en: Schedule not recognised.
uk: Розклад не розпізнано.

en: Start date not provided.
uk: Не вказано дату початку.

en: Start date occurs after end date.
uk: Дата початку пізніша за дату завершення.

en: Schedule end date is before is before the start date.
uk: Кінцева дата розкладу є ранішою за дату початку.

en: Invalid monthly schedule (invalid ordinal)
uk: Неправильний місячний розклад (неправильне порядкове число)

en: Events:
uk: Події:

en: Later events <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk: Старіші події <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en:  <span class="meta-nav">&larr;</span> Newer events
uk:  <span class="meta-nav">&larr;</span> Новіші події

en: Nothing Found
uk: Нічого не знайдено

en: Apologies, but no results were found for the requested archive.
uk: Даруйте, але ми не знайшли жодного результату для запитуваного архіву

en: This event is running from %1$s until %2$s. It is next occurring on %3$s
uk: Ця подія триватиме з %1$s по %2$s. Наступного разу вона відбудеться %3$s

en: This event finished on %s
uk: Ця подія завершилася %s

en: Upcoming Dates
uk: Дати, що надходять:

en: This event was posted in %1$s by <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark the <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.
uk: Цю подію опублікував користувач <a href="%5$s">%4$s</a> в %1$s. Додайте <a href="%2$s" title="Посилання на подію %3$s" rel="bookmark">посилання на подію</a> до закладок.

en: This event was posted by <a href="%5$s">%4$s</a>. Bookmark the <a href="%2$s" title="Permalink to %3$s" rel="bookmark">permalink</a>.
uk: Цю подію опублікував <a href="%5$s">%4$s</a>. Додайте <a href="%2$s" title="Посилання на подію %3$s" rel="bookmark">посилання на подію</a> до закладок.

en: Apologies, but no events were found for the requested category.
uk: Даруйте, але ми не знайшли жодної події в запитуваній категорії

en: Event Tag Archives: %s
uk: Архіви теґу подій: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested tag.
uk: Даруйте, але ми не знайшли жодної події із запитуваним теґом.

en: Events at: %s
uk: Події в: %s

en: Apologies, but no events were found for the requested venue.
uk: Даруйте, але ми не знайшли жодної події із запитуваним розташуванням.
